Blog

Radio DJ twierdzi, że Kate Middleton i książę William powiedzieli mu po tym, jak wykpił ich córkę Charlotte, 4

Nie spodziewaj się, że w najbliższym czasie usłyszysz księcia lub księżną Cambridge w "The Breakfast Show" z Gregiem Jamesem. Po tym, jak DJ z BBC Radio 1 dokuczał księciu Charlotcie podczas jej pierwszego dnia w szkole, królowie "rozmawiali" z nim o komentarzach.

Wygląda na to, że The Radio 1 Breakfast Show straciło dwóch kluczowych słuchaczy: Prince William, 37 lat, i Kate Middleton, 37 lat. Królowie nie byli zadowoleni z gospodarza Grega Jakuba, 33 lata, po tym jak wykpił księżniczkę Charlotte, 4 lata, gdy przybyła na pierwszy dzień szkoły we wrześniu. DJ w BBC Radio 1 śmiał się ze zdjęcia księżniczki, która uścisnęła dłoń ze swoją nową nauczycielką w szkole Thomasa w południowym Londynie. "Kto, do cholery, uściska dłoń swojej nauczycielce pierwszego dnia?" Greg żartował, per Cosmopolitan. "Nie byli tacy w moich czasach. Byłeś zadowolony, jeśli się uśmiechałeś."

Wiesz, kto nie był zadowolony? Książę William i Kate. "Słuchali rano, gdy Charlotte poszła do szkoły", Greg powiedział The Mirror. Tygodnie po kpinie, Greg towarzyszył nastoletnim bohaterom Radia 1 na wycieczce do pałacu Kensington, by spotkać się z królami. Tutaj Greg zamienił ciche słowo z brytyjską koroną. "Słuchaliśmy rano pierwszego dnia małej Charlotte, i chcemy z tobą porozmawiać o uścisku dłoni..." "Poszedłem. "O Boże, nie!" Słyszeli, jak mówiłem, że ta szkoła jest tak elegancka, że codziennie muszą podawać sobie ręce z nauczycielem."

Chociaż Greg nie ujawnił tego, co zostało powiedziane poza tym, zapewnił, że nie zostanie wygnany do Australii ani zamknięty w Tower w Londynie. "Jestem pewien, że wszystko jest w porządku", powiedział, miejmy nadzieję. Nie trzeba dodawać, że może zastanowić się dwa razy, zanim powie cokolwiek o księżniczce Charlotte, księciu George'u, lat 6, lub księciu Louisie, lat 1, kiedykolwiek więcej.

Byłoby miło, gdyby dzieci Williama i Kate mogły pójść na rok szkolny, nie cierpiąc żadnego lenistwa, ale takie jest życie królewskie, jak się wydaje. Podczas gdy Greg James kpił z Charlotte za to, że była zbyt "elegancka", Lara Spencer z Good Morning America była w gorącej wodzie po tym, jak wyśmiewała księcia George'a za udział w lekcjach baletu. "Książę William mówi, że książę George absolutnie kocha balet", powiedziała Lara w sierpniu. "Mam dla ciebie nowinę, książę Williamie. Zobaczymy, jak długo to potrwa. To znaczy... między religioznawstwem a programowaniem komputerowym, może po prostu zechce wrócić do Play-Doh!"

Po tym jak Derek Hough, Cheryl Burke i Abby Lee Miller przyłączyli się do narastającego sprzeciwu wobec tych komentarzy, Lara przeprosiła. "Nawaliłam", powiedziała mniej niż tydzień później. "Komentarz, który powiedziałem o tańcu, był nieczuły. To było głupie, i bardzo mi przykro. Rozmawiałem z członkami społeczności tanecznej w ciągu ostatnich kilku dni. Słuchałem. Dowiedziałam się, jak wiele odwagi potrzeba młodemu chłopcu, by zrobić karierę w tańcu."