Blog

North West, 6, & Penelope Disick, 7, Model Kim's SKIMs Cozy Line With Their 'Cardi Crew' Friends

Kim Kardashian dzieli się uroczym zdjęciem z North West, Penelope Disick i kumplami w swoich przytulnych kardiganach SKIMS!

Ekipa komfortowa, zbierzcie się! Kim Kardashian, 39 lat, zabrał do Instagram, aby podzielić się uroczym zdjęciem swojej córki, 6 lat, i siostrzenicy Penelope Disick, 7 lat, spędzających czas ze swoimi przyjaciółmi w dziecięcej wersji jej uciekających szat SKIMS. W części wideo posterunku karuzeli, North wnosi pewną dużą energię, przedstawiając "Cardi Crew" swojej mamie za kamerą. Każdy z członków nowo ochrzczonej grupy dziewcząt ma na sobie Przytulną szatę i piżamę, z North, czyli "Lil Cardi", w przytulnym, brązowym kolorze i Penelope, czyli "Cardi P", w dość różowej szacie. Tymczasem jeden z przyjaciół przedstawia się jako "Crazy Cardi", nosząc onyx-czarny zestaw Przytulny, podczas gdy drugi pozostaje cicho, ale wygląda przytulnie w śnieżnobiałym zestawie Przytulny.

Kim podpisał się pod przytulnym postem, "The Cardi Crew in @skims przytulna kolekcja! Czy naprawdę powinniśmy zrobić to dla dzieci? Rzuć komentarz poniżej, jeśli mamy zrobić kolekcję mamusi i mnie!!!" Fani i rodzina nie mogli się oprzeć, by nie powiedzieć, jak słodkie było to zdjęcie. Jeden z fanów powiedział: "Północ to cały nastrój", podczas gdy inny skomentował: "Cardi p zachowuje się jak jej mamusia!" Ciotka Khloe Kardashian, 35 lat, szybko się rozbawiła i powiedziała, "Ok KREWWWWW." Ugh, nie możemy mieć dosyć tej słodyczy!

Dzieci nie są jedynymi członkami rodziny super w najnowszym i prawdopodobnie największym przedsięwzięciu biznesowym Kim. 20 grudnia Kylie Jenner, 22 lata, podzieliła się Instagramową historią o tym, że spędza czas w swoim domu, nosząc czarną jak onyks, dwuczęściową koszulkę. Numer został zwieńczony równie rozmytą szatą, która sprawiła, że wyglądała jakby była otoczona wygodą i wspaniale prezentowała słynne zakręty Kylie.

Gwiazda telewizji reality, oczywiście, nigdy nie była obca, aby pokazać swoją postać na Instagram i Snapchat. Posunęła się o krok dalej, gdy postanowiła lekko podnieść koszulę, by pokazać swój stonowany i obcisły brzuszek.

Jej film był po prostu zatytułowany "I live in Skims" (Mieszkam w spódnicy) i zawierał słodki filtr motylkowy, który podkreślał chłód i wygodę w stroju. Historia Insta była prawdziwie aspiracyjnym momentem dla fanów.