Blog

Sex And The City' Returning to HBO? John Corbett chce jeszcze 2 sezony.

Była telewizyjna miłość Sary Jessici Parker, John Corbett, właśnie wpadła na najlepszy pomysł w historii! Podczas ostatniego wywiadu powiedział, że HBO powinno ożywić "Sex and the City" na "kilka kolejnych lat". Tak, proszę!

Były Sex i gwiazda City John Corbett myśli jak fan. Mimo że Sarah Jessica Parker zasugerowała, że może być w drodze trzeci film, powiedział, że chce czegoś więcej". W rzeczywistości, gdyby aktor miał swoją drogę, chciałby, aby serial wrócił do HBO na kilka kolejnych sezonów!

"Seks i miasto" wracając do telewizji? John Corbett uważa, że HBO powinno wrócić do serii "Revive".

"Myślę, że jest wiele historii do opowiedzenia", John, który grał jednorazową narzeczoną Carrie Bradshaw, powiedział E! News podczas promocji swojego nowego thrillera The Boy Next Door.

"Zostało jeszcze wiele do opowiedzenia z tymi kobietami i jeśli HBO się z tym pogodzi, chciałbym, żeby program wrócił na kilka sezonów, jak The Comeback. Chciałbym zobaczyć, jak wracają na, no wiesz, osiem czy dziesięć odcinków rocznie przez kilka kolejnych lat," dodał.

OMG! Czy to może się zdarzyć?

"Chcemy zobaczyć [Sarah Jessicę Parker, Kristin Davis, Cynthię Nixon i Kim Cattrall.] Te dziewczyny są niesamowitymi aktorami i jest tyle historii do opowiedzenia, nawet jeśli są starsze i starsze". Wiesz, kiedy zaczynałam, miałam prawie 54 lata, kiedy dostałam tę pracę, miałam 39 lat. Czas płynie dalej. Chcę zobaczyć te dziewczyny, kiedy będę miał 50 lat. Chcę widzieć je po sześćdziesiątce", powiedział również.

Komentarze Johna pojawiają się po tym, jak SJP podjudziło możliwość nakręcenia trzeciego filmu w czerwcu 2014 roku.

"Sex And The City": Sarah Jessica Parker chce film #3

Według SJP, trzeci film jest całkiem możliwy.

"Wiem, że jest taka historia", przyznała Sarah na festiwalu reklamy Lwy z Cannes w poniedziałek, 16 czerwca. "Nie wiadomo, czy ją opowiemy... Odpowiedź pozostaje niejasna w tej chwili."

Cóż, niezależnie od tego, jak opowiedzą tę historię, mamy nadzieję, że tak!

Co o tym myślisz, HollywoodLifers? Czy oglądalibyście Sex and the City, gdyby wrócił do telewizji? Powiedz nam, jak się czujesz!

- Chris Rogers

Śledź @ChrisRogers86