Blog

Ariana Grande Bares All In Deep Cleavage Look On New Album Cover: Zobacz zdjęcie

Ariana Grande zdradziła trochę skóry na okładce nowego albumu "thank u, next". Zobacz zdjęcie w środku!

25-letnia Ariana Grande, wokalistka "God is a Woman", ma już za sobą rok! Długowłosa piękność opuściła album "Sweetener" 17 sierpnia 2018 roku i od tego czasu ciężko pracuje nad przygotowaniem kolejnego albumu - w ciągu sześciu miesięcy! - zatytułowany thank u, next. Ari wydała już "Imagine", "thank u, next" i "7 rings" z nadchodzącego albumu, a 23 stycznia zrzuciła również okładkę albumu! Na swój piąty studyjny album, który ukaże się 8 lutego, Ari zdecydowała się kontynuować odwrócony temat, który zaczęła od "Sweetener", a także wybrała odkrywcze ujęcie ukazujące jej dekolt.

"To jest moja ulubiona [sic] okładka albumu, jak sądzę", powiedziała Ariana na Twitterze o obrazie. "Brian mnie namalował. Fredo mnie postrzelił. Zrobione z prawdziwego [sic], głębokiej przyjaźni i miłości. Tak jak ta muzyka."

"Ona wciąż do góry nogami", powiedział Ari, nawiązując do jej poprzedniego albumu. "Ale tym razem ona jakby [...] f*cks [z] lol." W okładce nowego albumu, Ari ukazała się mniej "doskonała" niż w jej "Sweetener". W tym przypadku, włosy Ariego zwisają z kucyka, a jej zamknięte oczy pozwalają patrzeć na nią, podczas gdy ona jest niezwykle wrażliwa - jest praktycznie naga, z ramiączkiem zwisającym z jej ramion. Kołysała się ciemną szminką i brązowym cieniem do powiek, a na szyi i dekolcie ma trochę tatuażu. Ari wyglądała, jakby leżała na podłodze, w przeciwieństwie do czwartej okładki albumu, która wyglądała sfotografowana przed ekranem, podczas gdy Ari stał.

pic.twitter.com/jdKwbZmpfb - Ariana Grande (@ArianaGrande) 23 stycznia 2019 r.

Uwielbiamy otrzymywać od Ariego aktualne informacje o jej następnym albumie i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jakimi herbatnikami będzie się dzielić na portalach społecznościowych, ponieważ odliczamy do 8 lutego! Ponieważ napisała ten album przetwarzając koniec swoich zaręczyn z 25-letnim Pete'em Davidsonem, aktorem Saturday Night Live, oraz śmierć jej byłego chłopaka, rapera Maca Millera, który zmarł w wieku 26 lat we wrześniu 2018 roku, jesteśmy pewni, że ten album będzie nie tylko niesamowitą muzyką, ale będzie również pełen surowych, wrażliwych i prawdziwych emocji.