Blog

Duet Beyoncé z Coldplay'em w końcu jest tutaj: Słuchajcie 'Hymnu na weekend' teraz

Nareszcie! Po wielu oczekiwaniach, Beyoncé i Chris Martin wydali tytuł duetu "Hymn for the Weekend", który już kształtuje się na nasz nowy ulubiony imprezowy jam. Słuchajcie tutaj!

Nasz tydzień właśnie stał się o wiele lepszy! Coldplay ma zamiar opuścić swój siódmy studyjny album, A Head Full of Dreams, 4 grudnia i przygotować się do wielkiego wydania, a grupa powerhouse właśnie podzieliła się nowym, najbardziej oczekiwanym utworem na albumie, yep, zgadłeś, Beyoncé! To jest part gospel, part club jam i cała impreza. Posłuchajcie pełnego utworu tutaj!

Gwieździsty singiel miał swoją pierwszą premierę w londyńskim show BBC Annie Mac 30 listopada, ku uciesze wielu fanów muzyki. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w utworze tym pojawia się niebiański głos Queen Bey śpiewającej intro: "Drink from me, drink from me / Oh-ah-oh-ah / Then we'll shoot across the sky / Symphony."

Podczas gdy Beyoncé zabrzmiała jak w domu na sennym imprezowym hymnie, tak naprawdę nie miała pojawić się w tym utworze. "Zaczęło się od zupełnie innej atmosfery, tej piosenki", powiedział basista Guy Berryman w BBC. "Chris chciał napisać coś w rodzaju imprezowej piosenki. Słowa były: "Drinks on me, drinks on me. A my powiedzieliśmy mu, "Nie możesz tego powiedzieć. Nie ujdzie ci to na sucho."

Kontynuował: "Wtedy cała historia tej piosenki zmieniła się, a potem poprosił Beyoncé, żeby na niej zaśpiewała, a ona bardzo uprzejmie powiedziała, że będzie. I to było niesamowite. Weszła. Zrobiła to, co do niej należało. Ona jest niewiarygodnie profesjonalna. Chyba weszła i wyszła w ciągu pięciu minut. I jesteśmy tak błogosławieni, że możemy zaśpiewać jedną z naszych piosenek."

Wierzcie lub nie, dodatkowa inspiracja pochodziła od rapera stojącego za takimi słynnymi klubowymi dżojami jak "Whistle" i "Low." To prawda, mówimy o Flo Ridzie. "Pierwotnym jądrem było to, że słuchałem Flo Rida czy coś w tym stylu, i pomyślałem, że to taki wstyd, że Coldplay nigdy nie mógł mieć jednego z tych późno klubowych utworów, jak "Turn Down for What"," Chris powiedział Wall Street Journal. Cóż, misja wykonana!

Oprócz Królowej Bey, nowy album zawiera również kilka innych godnych uwagi występów gościnnych, takich jak Noel Gallagher, Gwyneth Paltrow, Tove Love i córka Beyoncé, Blue Ivy Carter! Poważnie, jeśli to nie przekona cię do spróbowania tego albumu, to nic z tego nie będzie.

HollywoodLifers, co sądzisz o współpracy Coldplay'a i Beyoncé? Jesteś tak podekscytowany nowym albumem grupy? Odezwij się na dole!