Blog

Kim Kardashian i Cher Rock Fierce Black Outfits While Teaming Up For Secret Project - Patrz.

Wierzysz w to? Kim Kardashian udusiła swoje rzeczy razem z idolką Cher w parze bardzo seksownych strojów, podczas gdy ta dwójka filmowała tajny projekt.

Co tu się dzieje? Kim Kardashian, 39 lat, szła ramię w ramię ze swoją największą inspiracją Cher, 73 lata, w centrum Los Angeles w czwartek, 23 stycznia. Supergwiazda telewizji reality i ikona muzyki były widziane w zaciętych czarnych strojach, gdzie Kim zdecydowała się pokazać trochę skóry w skąpych topach, pasku i czarnych spodniach, podczas gdy Cher zakryła się trochę bardziej, przywołując poważne "If I Could Turn Back Time", które przywołują wibracje z lat 80-tych. Matka czwórki dzieci w pewnym momencie była widziana, jak podczas wspólnego dnia w La La Land montuje motocykl, a ona również nosiła niesamowitą, puszystą fryzurę, podczas gdy ona sama cieszyła się tą niezwykłą sensacją. Nie wiadomo jeszcze, jaki jest ich sekretny projekt, ale może filmowali coś w ostatniej chwili na Super Bowl LIV w niedzielę, 2 lutego?

Kim nie ukrywała, że kocha Cher. Ona mówiła o jej uwielbienie dla zdobywcy Oscara od lat, który zawarł KKW Beauty założyciel ubiera się tak jak ona wiele razy! Ona channeled piosenkarka "Believe" podczas imprezowania noc w jej Las Vegas show w maju 2018 obok niektórych z jej liceum BFF's poprzez odtworzenie zespół, że Cher rocked do produkcji The Rocky Horror Picture Show w 1974.

Ale poczekaj... jest tego więcej! Kim ubierała się również jak Cher na Halloween w 2017 roku w stroju retro z lat 70-tych, który podkreślał jej twardą część środkową. Zrobiła to ze swoim wieloletnim kumplem, Jonathanem Chebanem, 45 lat, który wyglądał jak zmarły mąż reżysera, Sonny Bono! Mężczyzna znany teraz jako "Foodgod" złożył hołd Sonny'emu w dopasowanym do formy smokingu i dużych wąsach podczas wesołego wieczoru dla pary.

Kim skwierczała w zeszłym roku na after-party na Met Gala w maleńkim lateksowym zespole blue obok swojego rapowego super-gwiazdy, męża Kanye Westa, 42 lata. Po raz kolejny skierowała Cher po największym wydarzeniu modowym roku, nosząc na głowie grzywkę, która była w kolorze niebieskim, aby dopasować się do pełnego wyglądu.