Blog

Steven Seagal szokująco nazywa Reporterki "Dirty Wh**es" w nieszczelnych nagraniach

Nagranie aktora wywiadu Stevena Seagala z lat 80. ujawnia jego przemyślenia na temat dziennikarek, które opisuje jako "f***ing dirty wh**es" i "c***suckers". Posłuchajcie tego szokującego dźwięku.

Zaledwie kilka dni po tym, jak kilka sławnych kobiet oskarżyło o molestowanie seksualne aktora Stevena Seagala, 65 lat, pojawił się klip dźwiękowy o aktorze walczącym z reporterkami. Nagranie zrobione podczas wywiadu, którego udzielił dziennikarzowi, promując swój film Above the Law z 1988 roku, jest naprawdę szokujące. Steven odnosi się do kobiet, które udzieliły mu wywiadu jako "banda f***ing dirty wh**es i "c***suckers", wśród innych szokujących wypowiedzi. Poniżej można usłyszeć klip, uzyskany przez DailyMailTV.

"Cóż, ciekawe, że kilka razy, kiedy miałem ciężki okres, to zazwyczaj było to z kobietami", powiedział Steven do męskiego ankietera, o rozmowach z reporterami płci żeńskiej. "Kiedy ktoś jest w trasie, w trasie promocyjnej, jest tam, aby porozmawiać o swoim filmie, a nie o tym, kim jest f***ed lub kogo chciałby f**k lub z kim była jego żona dziesięć lat temu", dodaje. "Powinni zająć się pornografią lub czymś innym, zamiast dziennikarstwem, jeśli chcą to usłyszeć". To banda durniów."

Jeszcze gorsze jest to, że podczas całego wywiadu słychać niezidentyfikowanego reportera, który śmieje się z komentarzy aktora. W pewnym momencie dziennikarz pyta Stevena, dlaczego kobiety traktują go "niesprawiedliwie", mówiąc: "Myślisz, że to z powodu tematu? Większość kobiet nie lubi filmów akcji." "Nawet nie ośmielę się powiedzieć ci, co myślę, że to jest", odpowiada Steven. "Raz jestem pewien, że tak było, a innym razem to był tylko jakiś głupi C***t, który jest kłamcą i chciał być sensacyjny." Wtedy Steven twierdzi, że dziennikarz "udawał, że jest zakochany", a potem pisał o nim rzekomo fałszywe rzeczy. "Jeśli jeszcze raz ją zobaczę, powiem jej prosto w twarz, myślę, że należy do zoo", powiedziała. "Banda f***ing dirty w****s! Siedzisz z tą słodką, małą, miłą dziewczynką i wydaje się, że cię uwielbia i to wszystko, i jesteś idealnym dżentelmenem, i wiesz, niewiarygodne." Steven powiedział, że sposobem na uniknięcie tego problemu jest nie udzielanie wywiadów. "Sposób, w jaki walczysz jest taki, że nie róbmy już nigdy więcej wywiadu, żeby pokazać tym c*** frajerami."

Nagranie pojawiło się pośród wielu zarzutów o molestowanie seksualne i napaść w Hollywood, które były podsycane zarzutami wysuwanymi wobec maniaka filmowego Harveya Weinsteina, 65 lat, przez ponad 30 kobiet. Od tego czasu Harvey został wyparty przez The Weinstein Company, jego żona go opuściła, a on uczestniczył w programie odwykowym. Zobacz zdjęcia aktorek, które pracowały z Harveyem.

HollywoodLifers, co sądzisz o szokującym wywiadzie Stevena i jego uwagach na temat kobiet? Daj nam znać poniżej!