Blog

Zderzenia z Club-Goer po Cardi B odbywa się poprzez spryskanie szampanem.

Offset został rzekomo złapany na huśtawce wideo u fana w klubie w Miami 30 stycznia. Chao pojawił się, gdy wskoczył w tłum po tym jak Cardi B został spryskany szampanem.

Weekend Super Bowl już się rozpoczął. W czwartkową noc, kiedy jego żona Cardi B dostała nieoczekiwany prysznic z szampanem w klubie Booby Trap On the River w Miami, jak po raz pierwszy poinformowało TMZ, doszło do zamieszania. W filmie zamieszczonym przez TMZ, raper Migos, 28 lat, pojawił się, aby wyskoczyć ze sceny, gdzie on i Cardi stali z widokiem na klub, i w tłum, gdzie rzekomo zaczął rzucać ciosy, jak widać na nagraniu wideo uzyskanym przez stronę. W międzyczasie, raper "Press", 27 lat, stanął na scenie i obserwował chaos, który ostatecznie został przerwany przez ochronę klubu. HollywoodLife zwróciło się do przedstawiciela Offsetu z prośbą o komentarz.

Offset i Cardi bawili się w godzinach porannych, gdy szampan zaczął lecieć około 3 rano, źródła powiedziały TMZ, która zauważyła, że nie była z tego zadowolona. W filmie, Offset wydaje się szukać winowajcy szampana, a następnie leci do akcji chwile po. Ojciec czterech najwyraźniej wylądował swój cios na osobę, która spryskała jego żonę alkoholem, goście klubu powiedział stronie, zanim został pociągnięty z powrotem przez ochronę. Cardi i Offset podobno opuścili klub po tym incydencie.
Wcześniej w nocy, rzeczy były bardziej spokojne dla pary, którzy wystąpili razem w klubie nocnym LIV w Miami Beach. Właściwie, to nie było aż tak oswojone, ponieważ na scenie widziano jak para wystawia NSFW PDA. Cardi wystawiła język w różnych ujęciach i filmach społecznościowych, które również uchwyciły parę trzymającą się za ręce na scenie.

(Kredyt video: TMZ)

Cardi pokazała swoje niesamowite krzywe w gorącej różowej i czarnej sukience wężowej mini. Kołysała pasującą prostą peruką z przednimi grzywkami i dwoma górnymi węzłami. Mama jednej z nich posiadała scenę w parze czarnych platform, które zapinały się aż do jej ud. W międzyczasie, Offset, miał dżinsowy wygląd od stóp do głów i białe trampki. Wiązał z powrotem swoje długie zamki, rozkołysał kilka diamentów i założył czapkę bejsbolową.

Cardi B i Offset trzymają się za ręce w Miami 30 stycznia 2020 roku. (Na zdjęciu: @TheHapaBlonde / BACKGRID)

Kłótnia klubowa miała miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak Offset został tymczasowo zatrzymany w centrum handlowym w Los Angeles, jak donosi TMZ, powołując się na źródła organów ścigania 30 stycznia. Podobno raper został zatrzymany po tym, jak policja odpowiedziała na zgłoszenie kogoś z bronią palną w kompleksie parkingowym przy The Grove. Wywiad doniósł, że policja znalazła dwie sztuki broni i przywiozła grupę na przesłuchanie, ale wkrótce po tym, jak dwóch pozostałych zatrzymanych powiedziało, że broń należała do nich.

Po zwolnieniu, Offset powiedział TMZ, że policja miała "złego faceta", ale w końcu znalazł tego, kogo szukali. Wywiad doniósł, że dwóch mężczyzn z kręgu przyjaciół Offseta było zarezerwowanych na ładunki broni palnej.