Rozrywka

Tori Roloff potwierdza, że nowonarodzona córka Lilah jest małą osobą: To dlatego Section C był potrzebny.

Gwiazdy "Mali ludzie, wielki świat" Tori i Zach Roloff przywitali swoją córkę Lilah Ray 19 listopada!

Tori Roloff, 28 lat, potwierdziła, że jej 2-miesięczna córka Lilah Ray urodziła się małą osobą. Podczas sesji pytań i odpowiedzi, która odbyła się w środę 22 stycznia za pośrednictwem jej historii o Instagramie, jeden z jej fanów zapytał "Czy twoja córka też jest małą osobą?", a ona po prostu odpowiedziała "tak". Mali ludzie, gwiazda Wielkiego Świata, również otworzyła się na temat tego, jak stan Lilah był powodem jej cezarskiego cięcia. "Ponieważ Lilah ma karłowatość. Nie chodzi o to, że nie mogłam mieć VBAC [poród z pochwy po cesarskim cięciu], ale najprawdopodobniej skończyłby się na cesarskim cięciu, więc po prostu przeskoczyliśmy do przodu", napisała w odpowiedzi na drugie pytanie.

Tori i Zach - którzy również urodzili się małą osobą - powitali 19 listopada 2019 Lilah Ray, która ważyła 8 funtów, 9 uncji i mierzyła 18,5 cala! Tori przyznała, że "zawsze kochała" imię Lilah i że Ray ma uhonorować zarówno drugie imię swojego taty, jak i przezwisko swojego dziadka - jak słodko! Ich pierwsza córka oficjalnie stworzyła czteroosobową rodzinę, ponieważ są również rodzicami dwuletniego syna Jacksona Kyle'a. Tori otwarcie podzieliła się tym, że urodziła oboje swoich dzieci przez cesarskie cięcie i regularnie zamieszczała informacje o swojej ciąży i przeżyciach poporodowych. "I freaking love [bycie rodzicem dwójki dzieci], Tori tryskał na Instagram. "Jestem taka wdzięczna i błogosławiona przez dzieciaki. Jakoś jesteśmy we dwoje dla łatwych dzieci!" Tori to jedna szczęśliwa mama.

"Szpital tym razem był dla mnie o wiele trudniejszy", zdradziła też w swojej historii Instagram, odpowiadając na kolejne pytanie fanów. "Jakkolwiek czuję, że tym razem wyzdrowiałam o wiele szybciej. Teraz tylko staram się wrócić do formy i kocham moje ciało przez [po porodzie]."

Od czasu porodu dwa miesiące temu, Tori wygląda absolutnie niesamowicie! Nowa mama dzieliła się przed i po zdjęciach na Instagramie w tym samym stroju, a my nie możemy się pogodzić z tym, jak dobrze wygląda. Rocking all-black casual strój i biały szlafrok, Tori już wygląda jak ona jest z powrotem do jej normalnej postaci. "Rok 2019 zmienił naszą rodzinę na zawsze na lepsze", mama dwojga podpisała zdjęcia.

"Nasza słodka dziewczynka Lilah dołączyła do rodziny i nie mogliśmy być bardziej zakochani". Jestem taka wdzięczna za wzrost i zmiany, które zaszły w 2019 roku. Jestem wdzięczna za moją małą rodzinkę. Zwłaszcza za mojego męża, który prowadzi nas do 2020 roku, aby był to nasz najlepszy rok!" dodała również.