Blog

Heidi Klum tańczy prowokacyjnie podglądając swoją nową kolekcję bielizny - zobacz wideo

Heidi Klum miała celową wadę garderoby, tańczyła z gigantycznym rozdarciem w spódnicy, aby popisać się majtkami, kiedy promowała swoją linię bielizny.

Heidi Klum stała się bezczelna, czyli bezczelna w tyłek, aby promować swoją kolekcję bielizny. Czter6-letnia kaskaderka podzieliła się 27 lipca filmem Instagram, w którym miała gigantyczne rozdarcie z tyłu swojej kwiatowej spódnicy. Odsłonił jej nagą, kolorową bieliznę i część jej nagiego tyłu i nie był to przypadek. Heidi tańczyła prowokacyjnie podczas wstrząsania jej narażone łupy z dużym uśmiechem na jej twarzy. Napisała film "WOOOPSY?". #heidiklumintimates."

W ciągu zaledwie dwóch godzin nagranie z jej celowym uszkodzeniem szafy miało ponad pół miliona sympatyków. Fani uwielbiają to, mówiąc Heidi, jak seksowna była w komentarzach. Nawet Paris Hilton uważała, że jest gorąca, kiedy odeszła od "a" emojis w komentarzach. Sposób, w jaki Heidi potrząsała nią tam i z powrotem, był bardzo budujący.

Heidi to jej własnie najlepsza rzeczniczka, jeśli chodzi o jej kolekcję intymnych. Ma zabójcze ciało i używa go do prezentowania swojej linii biustonoszy, majtek, i więcej dla wszystkich rozmiarów ciała. Markę wprowadziła na rynek w 2017 roku i odniosła ogromny sukces, ponieważ jest sprzedawana w największych domach towarowych, takich jak Bloomingdale's i Nordstrom's, a także na własnej stronie internetowej.

W przyszłym miesiącu Heidi po raz drugi zostanie panną młodą w 2019 roku. Podczas gdy ona i 29-letni gitarzysta Tokijskiego Hotelu Tom Kaulitz, zawiązali węzeł w sekretnej ceremonii 22 lutego, para planuje wielki bash na pokładzie mega jachtu w Capri na drugą ceremonię ślubną w sierpniu dla wszystkich swoich przyjaciół. Heidi's Next Top Model współsędziował Tim Gunn, gwiazda Twin Peaks Kyle McLachlan, projektant Michael Kors, amerykański sędzia Simon Cowell i koledzy z zespołu Toma zostali podobno zaproszeni - w sumie spodziewamy się około 100 gości w DailyMailTV. Córka Heidi, Leni, 15 lat, i jej trójka dzieci przez byłego męża Seala - Henry, 14 lat, Johan, 12 lat i Lou, 9 lat - będą miały "znaczące role" w ceremonii, zgodnie z informacją w outlecie.