Blog

Bruce Jenner boi się, że córki pracują zbyt ciężko i tracą dusze.

Bruce czuje się "oddzielony" od swojej córki i obwinia za to wszystko ich karierę. W rzeczywistości, HollywoodLife.com dowiedziało się, że Bruce uważa, że dziewczyny pracują zbyt ciężko i tracą przy tym duszę!

Kardashianie uwielbiają zarabiać pieniądze, ale najwyraźniej kosztuje ich to związki z pewnymi członkami rodziny. Bruce Jenner, który od niedawna czuje się "oddzielony" od swojej córki, uważa, że mają więcej pieniędzy niż mogą wydać w życiu, a dziewczyny nie powinny tak bardzo koncentrować się na swojej karierze. Ponieważ są, uważa, że tracą duszę.

Bruce'em Jennerem: Córki pracujące za ciężko - czuje się oddzielone od rodziny

"Bruce rozumie, że są zajęci i mają własne życie, ale ile pieniędzy potrzeba, by przeżyć? Czuje, że wszystkie dziewczyny pracują zbyt ciężko, zarabiają za dużo pieniędzy - więcej niż mogłyby kiedykolwiek wydać w życiu - i tracą przy tym swoją duszę. Nie wychowywał ich w ten sposób. Wychował je, by na pierwszym miejscu postawić rodzinę i uważa, że wszyscy w rodzinie, a w szczególności Kardashianie, go zawodzą", mówi źródło na HollywoodLife.com EXCLUSIVELY.

Całkowicie rozumiemy, skąd pochodzi Bruce. Dziewczyny pracują bardzo ciężko, ale utrzymują swoje rodziny i przyszłe pokolenia. Ponadto, wydaje się, że wszystkie - Kim, Khloe i Kourtney Kardashian, a także Kylie i Kendall Jenner - lubią pracować. Być może uda im się znaleźć jakiś kompromis i wziąć trochę więcej czasu wolnego. W ten sposób dziewczyny będą mogły częściej spotykać się z Brucem.

Bruce Jenner przyznaje, że "czuje się oddzielony" od rodziny

Bruce rzeczywiście mówi dość dogłębnie o swoich uczuciach podczas 10 sezonu Trzymanie się z Kardashianami, według E! Online. Na dole widać podstępne spojrzenie na jego wyznania.

Co ty na to, HollywoodLifers? Czy Kardashianie i Jenner pracują zbyt ciężko i tracą duszę? Głosujcie w naszej ankiecie i powiedzcie nam, jak się czujecie!

- Chris Rogers, Raport Erica Raya

Follow @ChrisRogers86