Blog

RHOC" Vicki Gunvalson: Prawda za jej wyjazdem po 14 sezonach

Gospodyni domowa OG Vicki Gunvalson zaskoczyła kibiców swoją zapowiedzią, że 24 stycznia opuści 'RHOC' - ale teraz znamy już powód jej odejścia.

Vicki Gunvalson, 57 lat, miała dobry powód, by po 14 sezonach wygrać z Real Housewives z Orange County. "Vicki została poinformowana, że nie wróci na pełny etat, więc sieć zgodziła się pozwolić jej odejść na swoich warunkach z szacunku dla niej", wtajemniczona rozlewa się do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Sieć wiedziała, że Vicki weźmie to na siebie, więc chciała dać jej znać przed podjęciem ostatecznych decyzji o castingu dla wszystkich innych w przyszłym sezonie". Rozmawiała z Andym przed zamieszczeniem w mediach społecznościowych. Vicki jest smutna, ale rozumie, że to jest biznes i wydaje się, że nie może się doczekać swojego podcastu" - kontynuowali.

W swoim długim i emocjonalnym wpisie, który w piątek, 24 stycznia, udostępniła Instagramowi, Vicki ujawniła, że ma w swoich pracach kilka rzeczy - w tym podcast Whoop It Up With Vicki. "Ma swoje sprawy i skupi się również na planowaniu ślubu", kontynuuje wtajemniczona, odnosząc swoje nadchodzące zaślubiny do Steve'a Lodge'a, 61 lat. "Nigdy nie była szczęśliwsza. Była nieugięta, że wróci tylko wtedy, gdy będzie na pełnym etacie i sama spełni tę prośbę." Podczas gdy Vicki była pełnoetatową gospodynią domową od 1 do 13 sezonu, członek obsady OG został w zeszłym roku zdegradowany do "przyjaciółki", co doprowadziło do spekulacji, że jej bieg może się skończyć. Vicki była podobno zdenerwowana tym posunięciem i podjęła stosowną decyzję.

"Pozostałe panie jeszcze nie dostały swoich kontraktów i czekają, by dowiedzieć się, kto w nich jest lub co się wkrótce wydarzy" - dodaje również źródło. "Mają dość czekania. Wszystkie chcą wrócić i byłoby im naprawdę przykro, gdyby nie wróciły." Gorąco po ogłoszeniu Vicki, jej 52-letnia przyjaciółka, Tamra Judge, również zapowiedziała odejście z serialu. Tamra dołączyła ponownie w 3. sezonie, a odloty od tyłu sugerują, że za kulisami następuje wstrząs.

"Zawsze będę OG OC, ale czas pożegnać się z The Real Housewives of Orange County" - napisała Vicki w swoim wpisie Instagram, podpisując się pod promocyjnym wizerunkiem siebie z serialu. "To była niesamowita jazda przez 14 lat i chcę wam wszystkim podziękować za wsparcie, za waszą miłość i za to, że po drodze ze mną "to wszystko". Pracowałam nad nowymi projektami, które będą ekscytujące, wzmacniające i inspirujące. Mój podcast z Westwood One zostanie wkrótce uruchomiony i będę miał o wiele więcej do powiedzenia na temat "Whoop it up" z Vicki. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie w mojej nowej podróży, więc proszę, bądźcie na bieżąco. Kocham wszystkich moich fanów i chcę podziękować Bravo i Evolution za to niesamowite doświadczenie, którego moja rodzina i ja nigdy nie zapomnimy", kontynuowała.