Blog

Selena Gomez Grillowała o Taylor Swift i Katy Perry Feud - Zobacz co mówi

To nigdy nie zostało potwierdzone, więc wszyscy nadal zastanawiamy się, czy Taylor Swift "Bad Blood" naprawdę jest o Katy Perry - i kto lepiej zapytać niż Tay's BFF, Selena Gomez! Andy Cohen niedawno grillował Selenę o rzekomej waśni. Zobacz, co powiedziała!

/Selena Gomez, 23 lata, /została umieszczona na gorącym miejscu /na Oglądaniu Co się dzieje na żywo z Andym Cohenem 18 października. Zadano jej trzy naprawdę intensywne i osobiste pytania i wolno jej było tylko "błagać piąty" do jednego! Pytano ją o Taylor Swift, 25 lat, i Katy Perry, 30 lat, waśń, jej skomplikowany związek z Demi Lovato, 23 lata, i seksualne preferencje Nicka Jonasa! Obejrzyjcie film i zobaczcie jej odpowiedzi na te nagłe pytania!

Na pytanie, czy Taylor Swift kiedykolwiek dostał w drodze jej związek z Demi, Selena powiedziała "absolutnie nie." Andy zapytał ją również: "W skali od jednego do dziesięciu, dziesięć jest tak samo gejowskich jak ja, jak gejowski jest Nick Jonas?" Wyglądając na zszokowanego pytaniem, Selena powiedziała, "Umawiałem się z nim, jak zero!"

Dobra, w porządku. Selenie uszło to na sucho, ale kiedy Andy zapytał o niesławną wojnę Taylor/Katy, trochę się pokręciło. "Czy "Zła krew" jest o Katy Perry?" Bez zastanowienia, Selena wybrała piąte pytanie - co w zasadzie oznacza, że jest prawdziwe, prawda? Gdyby to nie była prawda, dlaczego po prostu nie powiedziałaby, że to nieprawda! Super fishy!

Selenie zadano również inne trudne pytanie - tym razem o Mileya Cyrusa! Zapytana o swoje przemyślenia na temat "ekscentrycznych dróg Mileya", Selena powiedziała: "Czuję, że każdy ma swoją własną drogę. Spójrzcie, gdzie każdy jest. Ostatecznie, to jest to, na co musisz spojrzeć. Nie daję ci politycznie poprawnej odpowiedzi. Myślę, że każdy ma swoje własne prawo do robienia tego, co chce, a jeśli to jest jego interpretacja sztuki, to jest to jego interpretacja sztuki".

HollywoodLifers, czy uważasz, że Selena postąpiła słusznie, powołując się na piąte pytanie Taylora? Daj nam znać swoje myśli w poniższych komentarzach!

-Shira Benozilio