Blog

Louis Tomlinson ujawnia, że wychodzi za Eleanor Calder: I 'Think' It'll Happen.

Louis Tomlinson otworzył się na temat swojego długiego związku z jego ukochaną z dzieciństwa, Eleanor Calder, w nowym wywiadzie dla wszystkich. Były członek One Direction wyznał również, że w swojej przeszłości wiele razy zawalił "sprawy".

Louis Tomlinson, 28 lat, jest całkiem pewien, kim będzie jego przyszła żona: jego wieloletnia ukochana, Eleanor Calder, 27 lat! Od czasu ponownego zjednoczenia w 2017 r. krążą plotki o małżeństwie, na które Louis w końcu odpowiedział w wywiadzie dla The Sun, opublikowanym 24 stycznia. "Yeh, widziałem niektóre z nich. To nieprawda", ujawnił były członek One Direction. Chociaż na razie pozostają oni prawnie samotni, Louis na pewno widzi małżeństwo w ich przyszłości.

"Luksus z Eleanor jest taki, że znam ją od pierwszego singla "What Makes You Beautiful", więc czuła cały wzrost wszystkiego. Muszę zrozumieć, że ona również, i ja mam z nią tę zaletę, że widzieliśmy, jak to jest", kontynuował Louis, odnosząc się do debiutu One Direction, który pod koniec 2011 roku zaowocował Louisem, Harry Stylesem, Zaynem Malikiem, Niallem Horanem i Liamem Payne'em. Mniej więcej w tym samym czasie Louis i Eleanor, modelka, zaczęły się spotykać - co oznacza, że była tam od samego początku.

Louis widzi, że Eleanor też jest na przejażdżce do końca. Zapytany o możliwość poślubienia Eleanor, przyznał: "Pewnego dnia, tak, wyobrażałbym sobie, że tak. Jeśli pytasz mnie, czy mam się z nią ożenić? Tak, tak mi się wydaje! I więcej dzieci, powiedziałbym, że tak." Louis ma czteroletniego syna, Freddiego Reign'a, którego powitał ze stylistką Brianą Jungwirth w styczniu 2016 (Louis i Eleanor byli wtedy rozbici).

Louis promował swój debiutancki solowy album "Walls", który ukazał się zaledwie kilka dni po jego wydaniu (31 stycznia). To wrażliwa płyta dla Louisa, który do tekstów wykorzystał osobiste doświadczenia - jeden z utworów, "Two Of Us", został napisany dla jego matki, Johannah Deakin, która zmarła na białaczkę w 2016 roku. "Kiedy napisałem piosenkę "Two Of Us", miałem fanów, którzy mówili mi o swojej stracie, a oni słuchali tej piosenki i mówili mi, że w jakiś sposób im pomogłem. To sprawia, że wszystko jest tego warte", powiedział Louis The Sun.

Brytyjski piosenkarz otworzył się nawet na kolejną stratę w jego życiu: jego siostra, Félicité Tomlinson, która miała zaledwie 18 lat, kiedy zmarła z powodu przypadkowego przedawkowania narkotyków w marcu 2019 roku. "Trudno było od razu spekulować o szczegółach, dyskutować online o tym, co mogło się wydarzyć, kiedy nikt tak naprawdę nie wiedział, i mówić o mojej rodzinie" - powiedział gazecie. "Ale kiedy spojrzałem dalej, prawie wszystko było miłe i czułem się kochany."