Blog

Emily Ratajkowski Rocks Sexy Bikini & Shares Photo Of Her On Maldives Vacation - Zdjęcie

Emily Ratajkowski nie mogła lepiej wyglądać na wspaniałym zdjęciu zamieszczonym na jej Instagramie, przedstawiającym modelkę stojącą w pięknej turkusowej wodzie podczas wakacji!

Znowu jest na tym zdjęciu! Emily Ratajkowski, 28 lat, wyglądała pozytywnie wspaniale w nowym pstryknięciu, które podzieliła się z nią Instagramem 24 listopada, przedstawiając modelkę stojącą w rozległym turkusowym akwenie podczas wakacji. Na zdjęciu, Emily jest w centrum, stojąc na, co wydaje się być, krawędzi basenu. Modelka założyła seksowne bikini w stringach na zatrzask, popisując się jej stonowanym tyłem i obracając głową do kamery pośród urody i wspaniałości Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi. "Z góry przepraszam za absurdalną ilość treści, która będzie pochodzić z tego niebiańskiego miejsca", Emily podpisała zdjęcie, dodając hashtag "live unforgettable" do postu.

Ale Emily nie jest obca popisywania się swoim niesamowitym ciałem i życia swoim najlepszym życiem w niezapomnianych miejscach. Brunetka piękno jest prawie zawsze dostrzeżone i o korzystanie z plaży, i sportowe jedne z najseksowniejszych stroje kąpielowe! 19 listopada, Emily założyła seksowne bikini z nadrukiem lamparta, a nawet ozdobiła swój wygląd kapeluszem z wiaderkiem, który zawierał ten wzór. Emily wyglądała olśniewająco, pozując na ręczniku, jednocześnie ciesząc się słońcem na zewnątrz. W aparacie błysnęła dusznym spojrzeniem i napisała zdjęcie "Leopard dreams @inamoratawoman".

Oczywiście, to nie tylko kostiumy kąpielowe, które Emily zakłada seksowną spinkę. Modelka często ma marynarki, które nie mają nic pod spodem! Emily zamieściła zatrzask, w którym ułożyła czarną marynarkę i pasującą do niej mini spódniczkę. Emily całkowicie zakołysała wyglądem, nosząc absolutnie nic pod swoją modną marynarką. "Inamorata SUITING! Nasza klasyczna czerń jest nadal dostępna w niektórych rozmiarach!" Emily podpisała się pod tym zdjęciem, promując swoją nową kolekcję ubrań.

Emily konsekwentnie oczarowuje swoich fanów i zwolenników niesamowitymi zdjęciami, które pokazują jej niesamowite ciało. Niezależnie od tego, czy chodzi o marynarkę, czy bikini, modelka z takim zapałem i pewnością siebie wierzy w każdy look! Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej zdjęć z jej pięknej podróży na Malediwy!