Blog

Ivanka Trump's Wardrobe Malfunction: Wygląda na to, że nie ma nic pod bluzką na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ.

Wygląda na to, że Ivanka Trump zapomniała spakować ważną część swojej bielizny podczas podróży do Nowego Jorku i Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Ivanka Trump miała bardzo pracowity weekend na rzymskim weselu projektantki Mishy Nonoo, więc może nie miała czasu na spakowanie biustonosza jadąc do Nowego Jorku na Zgromadzenie Ogólne ONZ. Na pewno nie miała na sobie takiego stanika pod cienką niebieską bluzką 23 września, kiedy oglądała przemówienie swojego ojca Donalda Trumpa. W rezultacie 37-latka miała usterkę w szafie, co spowodowało, że uczestnicy z całego świata gapili się w jej koszulę.

Poza pozorną bralnością Ivanki, reszta jej stroju była całkiem ładna. Ivanka miała na sobie białą spódnicę Prada za 2 130 dolarów, w której dorastał wzór żółtych róż. Spódnica była w kolorze 3-D, ponieważ łodygi były wykonane z ciemnozielonego materiału. Spódnicę połączyła z błyszczącymi, ciemnymi czółenkami i nosiła delikatne kolczyki w kształcie obręczy, które były jej jedynym dodatkiem. W przeciwieństwie do wyszukanych fryzur, które nosiła w weekend ślubny Miszy, Ivanka miała włosy w krótkim spinkowym prostym bobie.

Styl biznesowy Ivanki na UNGC był daleki od wspaniałych sukienek, które nosiła w Rzymie. Na tę uroczystość założyła szampanową suknię z peleryną i złotym pasem w kolorze szampana. Następnie na przyjęcie zmieniła się w jedną z sukienek mamy Ivany Bob Mackie zaprojektował sukienkę, którą 70-letnia pierwsza żona Donalda nosiła na uroczystości w 1991 roku. Została ona wykonana z błyszczącej złotej grzywki z wysokim dekoltem w kolorze białym przed gong ombrem w odcieniach złota, a następnie czarnym pod koniec spódnicy do wypasu na kolanie.

Wcześniej tata Ivanki stał się pamiątką, gdy opuścił szczyt Narodów Zjednoczonych w sprawie działań na rzecz klimatu i spojrzał w dół życia 16-letniej szwedzkiej działaczki ekologicznej Grety Thunberg, gdy przechodził obok niej. Zostało to uwiecznione w filmie i na zdjęciach, a rufowe olśnienie szybko stało się mną i stało się wirusem w Internecie.