Blog

Michelle Obama's Hair Makeover: Blunt Bangs! Kochasz je? Głosujcie na

Pierwsza Dama zadebiutowała nową, dramatyczną grzywką "do 17 stycznia"! Fryzura tak bardzo schlebia Michelle, że nadaje jej bardziej młodzieńczą, modną krawędź. Uwielbiasz ten wygląd tak samo jak my? Odezwij się!

17 stycznia to był wielki dzień dla Michelle Obamy. Pierwsza Dama obchodziła swoje 49-te urodziny, ale to ona rozdawała prezenty! Zadebiutowała drugim nowym kontem na Twitterze, @FLOTUS - i ujawniła nową, nerwową fryzurę! Na zdjęciu obok Inauguracyjnego współprzewodniczącego David'a Hall'a, Michelle pokazała nowy, dramatyczny zestaw grubych, opasujących twarz grzywek.

Pierwsza Dama spotkała się z Dawidem, aby omówić Krajowy Dzień Służby 19 stycznia, który jest corocznym wydarzeniem organizowanym na cześć Dr. Martina Luthera Kinga Jr., który poszukuje ludzi w całym kraju do wolontariatu w swoich społecznościach. Michelle rozmawiała ostatnio z Us Weekly o tym, dlaczego uważa, że tak ważne jest, aby oddać to, skąd pochodzisz.

"Moi rodzice nauczyli mnie od najmłodszych lat, że każdy z nas może znaleźć czas, aby oddać. I przez całe życie, kiedy tylko zgłosiłem się na ochotnika, czułem, że dostaję tyle, ile daję."

Michelle Obama przyciągnęła do Baracka z powodu jego zaangażowania w służbę.

To właśnie ta pasja do służby przyciągnęła ją do męża, prezydenta Baracka Obamy. "Kiedy po raz pierwszy poznałam Baracka, jedną z rzeczy, która wyróżniała się na tle innych, było jego zaangażowanie w służbę", powiedziała. "Kiedy wyszliśmy za mąż i założyliśmy rodzinę, zdecydowaliśmy, że służba stanie się główną częścią wszystkiego, co robimy, a teraz staramy się przekazać to również naszym dziewczynkom [Malii, 14 lat i Sashy, 11 lat]".

Michelle's Passion For Fashion

Podczas pierwszych czterech lat spędzonych przez rodzinę Obamów w Białym Domu, świat dowiedział się nie tylko o zaangażowaniu Michelle w służbę, ale także o jej pasji do mody. Wraz z 57. Inauguracją Prezydenta, która odbędzie się 21 stycznia, Pierwsza Dama ma do podjęcia ważną decyzję: Kogo będzie nosić?

Women's Wear Daily mówi, że najprawdopodobniej będzie jedną z ośmiu szczęśliwych pretendentek: Michael Kors, Derek Lam, Naeem Kham, Marchesa, Prabal Gurung, Jason Wu (którego suknię miała na ostatnim otwarciu w 2009 roku), Bibhu Mohapatra i Thakoon Panichgul. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, na czym się osadzi!

Co sądzisz o nowej grzywce Michelle? Miłość czy niechęć, HollywoodLifers?