Blog

Marynarz Brinkley-Cook Pozy całkowicie nagie dla oszałamiającego "sportowego zilustrowanego" Strzelania w kombinezonie pływackim

Wow! Sailor Brinkley Cook oszołomiony, pozując całkowicie nago dla nowej sekcji "Sports Illustrated", zajmującej się wzmacnianiem pozycji kobiet. Zobaczcie te niesamowite zdjęcia!

Jak piękny jest Sailor Brinkley Cook? 19-latek pozował nago do nowej sekcji "In Her Own Words" w Sports Illustrated, która ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet poprzez głos, tożsamość i wyrażanie siebie. Sailor podzieliła się jednym z jej niesamowitych ujęć na Instagramie, które pokazuje ją leżącą z różnymi słowami, takimi jak "naturalne" wypisane na jej ciele. Gapi się bezpośrednio w aparat fotograficzny, by zrobić mocne czarno-białe zdjęcie. Uwielbiam to! Sprawdźcie to wspaniałe ujęcie na dole!

Ale słowa są tak samo ważne jak obraz, a córka Christie Brinkley podzieliła się kilkoma wspaniałymi słowami, kiedy zamieściła to zdjęcie na Instagramie. "Jestem wojownikiem. Jestem silny. Jestem romantyczny. Jestem kreatywny. Jestem optymistą. Jestem naturalny. Jestem pracą w toku, ciągle się rozwijam i uczę" - podpisała się pod obrazem empoweringowym, a następnie pokazała swoje uznanie dla tych, którzy pomogli w projekcie. Sesja zdjęciowa, która była w całości kobieca, od ekipy po montażystów, sprawiła, że wszyscy uczestniczący w niej modele stali się swoimi własnymi dyrektorami artystycznymi, co oznacza, że wszyscy wybrali słowa namalowane na ich ciałach.

To nie jest pierwsza współpraca Sailora z magazynem. Magazyn Sports Illustrated nazwał pączkujący model jednym z debiutantów w 2018 roku w swojej edycji Swimsuitsu. W 2017 roku pozowała również do magazynu w stroju kąpielowym z mamą i przyrodnią siostrą Alexa Ray Joel. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Sailor robi dalej!

HollywoodLifers, kochasz Sailor's Sports Illustrated shot?!