Blog

Channing Tatum & Jessie J Cozy Up During First Red Carpet Appearance Since Getting Back Together

Channing Tatum i jego dziewczyna Jessie J. byli uśmiechnięci, gdy pozowali do słodkich zdjęć na imprezie MusiCares Person of the Year w Los Angeles, CA 24 stycznia, miesiąc po ich zgłoszonym rozstaniu.

Channing Tatum, 39 lat, i Jessie J, 31 lat, udowodnili, że na pewno wrócili, gdy szczęśliwie pojawili się po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie od czasu, gdy wiadomość o ich pojednaniu pojawiła się na pierwszych stronach gazet! Dobrze wyglądająca para pozowała i uśmiechnęła się na gali MusiCares Person of the Year w Los Angeles, CA 24 stycznia i możemy zagwarantować, że przyniosła wiele radości fanom ich związku. Na imprezie przystojny aktor trzymał wspaniałego wokalistę blisko siebie, pokazując czarną marynarkę na białej koszuli z guzikami i czarnych spodniach, a Jessie nosiła srebrną sukienkę bez rękawów z rozcięciem.

Najnowszy występ zakochanych ptaszków nastąpił po ich rzekomym zerwaniu w połowie grudnia. Zasadniczo udowodnili, że wrócili do siebie, gdy Channing podzielił się z nim w mediach społecznościowych zdjęciem Jessie'ego, całując go w policzek tego samego dnia imprezy MusiCares. Magiczna gwiazda Mike'a podzieliła się również specjalną wiadomością o jego kobiecie miłości, która jeszcze bardziej dowiodła, że jest kochany. "I nie ma ciała bardziej olśniewającego i pięknego do patrzenia, ale jeszcze bardziej jako człowiek niż [Jessie]". I tak, w tym moja ex", czytamy w przesłaniu.

Chociaż jego słowa były słodkie, nie trzeba było długo oskarżać Channinga o cieniowanie swojej byłej żony, Jenny Dewan, 39 lat, z którą dzieli się córką Everly'ego, 6 lat. Był jednak pewny, że odpowie na krytykę i upierał się, że Jenna ma swoją własną urodę. "I żeby było jasne dla innych ludzi, którzy lubią się odwracać. Jenna jest piękna i niesamowita sama w sobie", napisał. "Ale nie i chodzi mi o to, że nikt nie jest piękniejszy i lepszy niż ktokolwiek inny. Piękna nie jest wymierna. Jest w oku obserwatora. Więc podczas gdy wy wszyscy nieskończenie piękni ludzie przelewacie te słowa i próbujecie znaleźć s-t, aby zacząć s-t dowcip. I'm gonna be enjoying my MF night with my lovgeous lady and przytulić się w jej pięknym sercu ♥ bye."

Channing i Jessie po raz pierwszy ujawnili swój romans w październiku 2018 roku, sześć miesięcy po tym jak Channing i Jenna, którzy byli małżeństwem przez dziewięć lat, rozstali się. Podobnie jak jej była, Jenna przeniosła się z chłopakiem Stevem Kazee, aktorem nagrodzonym Nagrodą Tony'ego, i we wrześniu ogłosiła, że jest w ciąży z ich pierwszym dzieckiem razem.