Blog

Meghan King Edmonds ujawnia, że Tamra myślała o zostawieniu 'RHOC' na jakiś czas.

Ktoś, kto nie był zbyt zaskoczony o Tamra Judge "RHOC" wyjścia był jej były costar Meghan King Edmonds, który rozlał szczegóły na to, co wiedziała, zanim to się stało naprawdę.

To był ogromny szok dla fanów RHOC, kiedy dwóch najdłużej biegnących kastratów: Vicki Gunvalson, 57, i Tamra Judge, 52, ogłosiły, że opuszczają występ w ciągu 24 godzin od siebie, odpowiednio 24 i 25 stycznia. Dla 35-letniej Meghan King Edmonds, która w sezonie 10-12, wracając jako gość na sezon 14, kosztowała blondynkę w serii Bravo, element zaskoczenia nie był aż tak duży, jeśli chodzi o kłaniającą się właścicielkę Cut Fitness. Rozmawiała o tym z HollywoodLife EXCLUSIVELY 23 stycznia, kilka dni przed ogłoszeniem amigas, promując swój podcast Intimate Knowledge z Brooke Burke, 48 lat.

"Cóż, rozmawiałem z nią, a ona powiedziała, że jest trochę chora na niektóre dramaty i rzeczy i że nie będzie tak szalony, jeśli zdecyduje się odejść," Meghan ujawnił po zapytaniu, czy Tamra jest zrobione z RHOC franczyzy. "A ja byłem jak, daj spokój, jakbyś żartował. I ona była poważna. Jakby to była prywatna rozmowa między nami dwoma. Mam nadzieję, że nie obchodzi ją, że to powiem. Nie sądzę, żeby to zrobiła." Najważniejsze jest to, że nie byłaby "zaskoczona", gdyby Tamra powiedziała, że skończyła przedstawienie. Ona miała rację!

Vicki pokonała Tamrę do ciosu, kiedy ogłosiła, że opuszcza RHOC po tym, jak była w nim od początku jego istnienia w 2006 roku. "Vicki została poinformowana, że nie wróci na pełny etat, więc sieć zgodziła się pozwolić jej odejść na swoich warunkach z szacunku dla niej", powiedział wtajemniczony, rozlewając się do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Sieć wiedziała, że Vicki weźmie to na siebie, więc chciała dać jej znać przed podjęciem ostatecznych decyzji o castingu dla wszystkich innych w przyszłym sezonie". Rozmawiała z Andym przed zamieszczeniem w mediach społecznościowych. Vicki jest smutna, ale rozumie, że to biznes i nie może się doczekać swojego podcastu."

Zobacz to stanowisko na Instagram Szczęśliwego Nowego Roku #2020 na pewno będziemy spać o 22:00. Stanowisko dzielone przez Tamra Judge (@tamrajudge) w dniu 31 grudnia 2019 o 19:19 PST

Tamra, która dołączyła do występu w 3. sezonie i od tamtej pory pozostaje pełnoetatowym członkiem obsady, poszła w ich ślady dzień później." To było dzikie 12 lat. Ale nadszedł czas, żebym poszedł dalej. Przykro mi, że mogę iść, ale jestem bardzo podekscytowana swoją przyszłością", ujawniła właścicielka Cut Fitness na Instagram w sobotę 26 stycznia, obok jej zdjęcia z mężem Eddie Judge, 46 lat.