Blog

Katy Perry Swears She's 'Always Loved' Taylor Swift In New Interview - Say What?

Cóż, to jest dziwne. Po trzech latach poważnych kłótni z Taylor Swift, piosenkarka Katy Perry ujawniła, że zawsze czuła miłość do swojej koleżanki piosenkarki. Spójrz na ten mylący wywiad.

Katy Perry, 32 lata, i Taylor Swift, 27 lat, od trzech lat chodzą od stóp do głów w dzikiej walce. Panie oskarżały się nawzajem o próby zrujnowania sobie nawzajem kariery i wysyłały epicki cień przez poważne dysonanse. Ale teraz Katy, która zdecydowała, że najwyższy czas zakończyć wojnę, twierdzi, że zawsze miała ciepłe i rozmyte uczucia do Taya, pomimo ich "różnic". Powiedzieć co?

Pojawiając się 19 lipca na koncercie Today, Katy powiedziała gospodarzowi Richardowi Wilkinsowi, że minęła wojnę, ale tak naprawdę nigdy nie ukrywała żadnej złej woli wobec Taya. "Tak, to znaczy, kocham ją, zawsze ją kochałem i mieliśmy swoje różnice, ale nadal mówię 'Niech Bóg ją błogosławi' na jej drodze", powiedziała Katy.

Wokalistka "Bon Appetit" dużo ostatnio mówiła o swojej waśni z wokalistką "Shake It Off", ujawniając, że poważnie chce to skończyć, z którą podczas wywiadu usiadła w czerwcu na żywo w Witness World Wide. "Zanim zaśpiewała legendarny utwór Disney'a, powiedziała Ariannie Huffington z Thrive Global Podcast. "Wybaczam, wybaczam, wybaczam jej i przepraszam za wszystko, co kiedykolwiek zrobiłam, i mam nadzieję, że to samo od niej."

Jednak jeszcze w maju Katy rozczarowywała Taylor, trzaskając piosenkarką podczas sesji "Carpool Karaoke" z gospodarzem Late Late Show Jamesem Cordenem. "Próbowałem z nią o tym porozmawiać i nie chciała rozmawiać ze mną" - powiedziała Katy. "Robię to, co słuszne, za każdym razem, gdy czuję się jak bełkot. To było całkowite zamknięcie i wtedy ona pisze piosenkę o mnie, a ja jestem jak, OK, cool, cool, cool, tak chcesz sobie z tym poradzić? Karma!"

HollywoodLifers, co sądzisz o uwagach Katy na temat Taylora? Czy uważasz, że ona naprawdę zawsze kochała Taylor? Daj nam znać poniżej!