Blog

Melissa Etheridge Disses Angelina Jolie Do podwójnej Mastektomii

Czy Melissa jest w drużynie Jen? Bujak, który przeszedł pięć rund chemioterapii na raka w 2005 roku, mówi, że decyzja Angeliny o wykonaniu podwójnej mastektomii, aby zapobiec możliwości wystąpienia raka piersi, została podjęta ze strachu, a nie z odwagi.

Angelina Jolie, 38 lat, przeszła w lutym podwójną mastektomię. Podczas gdy jej partner Brad Pitt uważa, że była to bardzo odważna decyzja, Melissa Etheridge, która przeżyła raka piersi, błaga, aby się od niej różnić.

Melissa Etheridge: Mastektomia Angeliny Jolie była strasznym wyborem - nie odważnym.

Melissa, lat 52, powiedziała The Washington Blade:

"Ja też mam ten [gen BRCA-1], a [prewencyjna podwójna mastektomia] nie jest czymś, w co sam bym sobie uwierzył". Nie nazwałbym [posiadanie zapobiegawczej mastektomii] odważnym wyborem. Właściwie uważam, że jest to najbardziej przerażający wybór, jakiego można dokonać w konfrontacji z rakiem".

Co więcej, Melissa mówi dalej, że wierzy, iż rak jest nad materią. Mówi dalej i wyjaśnia:

"Wierzę, że rak pochodzi z twojego wnętrza i tyle ma wspólnego ze środowiskiem twojego ciała. To stres, który włączy ten gen lub nie. Wielu ludzi ma mutację genową i wszystko, ale to nigdy nie przychodzi do raka, więc powiedziałbym każdemu, kto ma z tym do czynienia, że wybór jest drogą w dół linii na spektrum tego, co można zrobić i naprawdę rozważyć postępy, jakie poczyniliśmy w takich sprawach jak odżywianie i poziom stresu. Jestem wolny od raka od dziewięciu lat i patrząc wstecz, całkowicie rozumiem, dlaczego mam raka. We wszystkim było tyle kwasowości. Naprawdę zachęcam ludzi, by poszli o wiele dłużej i dalej, zanim dojdą do tego wniosku."

Brad Pitt: Angelina Jolie jest bardziej niż szczęśliwa ze swojej decyzji.

Brad powiedział 17 czerwca Good Morning America, że Angelina jest bardziej niż zadowolona ze swojej decyzji i już wróciła do "biznesu jak zwykle".

Uważamy, że Angelina dokonała odważnego wyboru i dała świetny przykład kobietom na całym świecie. Kudos, Angelina!

Co ty na to, HollywoodLifers? Czy Melissa jest nie na miejscu?