Blog

Meghan Markle cierpi niezręcznie Royal Faux Pas, kiedy przytula się do kurtuazyjnego organizatora charytatywnego.

Meghan Markle spotkała się z innym "królewskim bólem" na One World Summit. Gdy księżna Sussex poszła się przytulić, założyciel wydarzenia zaklinał się, a to był wypadek samochodowy nieporadności.

Meghan Markle, 38 lat, miała niezręczny moment na scenie podczas One World Summit w Royal Albert Hall 22 października. Gdy szła powitać organizatorkę Kate Robertson, księżna Sussex wyciągnęła ręce, by ją objąć. Jednak w tym samym czasie Kate zdecydowała się na curtsey do księżnej, co spowodowało niezręczny uścisk wokół talii Meghan. Ramiona Meghan znalazły się na ramionach Kate. To wszystko było straszne, ale obie szybko się śmiały i przytulały się mocno.

Podczas gdy prasa brytyjska szybko zrobiła z tego większą sprawę niż jest (BARDZO żenującą pomyłkę, Daily Express ją nazwał), pamiętaj, że Meghan urodziła się w Ameryce. Jej ojczyzna stoczyła całą wojnę, by uwolnić się od przestarzałego pojęcia poddania się niewybieranej rodzinie rządzącej. Ponadto, jak zauważył Daily Mail, nie ma żadnych obowiązkowych zasad, jeśli chodzi o witanie królowej lub członków jej rodziny. Tradycja dyktuje, że mężczyźni kłaniają się, a kobiety kurtyzany, ale uścisk dłoni jest dopuszczalny. Może czas dodać do listy "przytulenie"?

Które będzie pierwsze: Królowa Elżbieta II przytulająca zwolenniczkę Tottenham Hotspur po North London Derby czy Wendy Williams przepraszająca Meghan za komentarze, które wygłosiła na swoim występie 22 października? Podczas tego odcinka The Wendy Williams Show, gospodarz zagrał klip z Harry & Meghan: An African Journey, w którym Meghan mówiła o swoich zmaganiach z brytyjskimi tabloidami. Wendy posunęła się tak daleko, aby zasugerować, że Meghan grała w rzeczy do "daj jej współczucie".

Ten moment, w którym księżniczka Meghan chciała się przytulić, a nie kurtyzankę, jest powodem, dla którego zawsze będzie moją łaską. #OYW2019 pic.twitter.com/n7H5tRPc6B - TV Fanatic. (@Khaleesi_Hodan) October 22, 2019

"Wiedziałaś, co robisz", powiedziała Wendy, zwracając się bezpośrednio do księżnej. "Meghan, nie bądź zdziwiona, że paparazzi są wszędzie, bo jesteś królewska. Nie podążali za tobą, kiedy byłaś w garniturach, bo nikt nie wiedział, kim jesteś... Meghan, nikt nie ma do ciebie żalu, wiesz, na co się zapisałaś, dziewczyno!"

Meghan pewnie zmyje komentarze Wendy tak, jak zmyła się z tego przytulnego momentu na One World Summit. Meghan jest zaangażowana w One Young World od 2014 roku, kiedy uczestniczyła w ich szczycie w Dublinie. Zgodziła się być doradcą i stała się wzorem i doradcą dla młodych ludzi. Swoją rolę w grupie wykorzystała do propagowania praw kobiet i roli, jaką mężczyźni mogą odegrać w budowaniu równości.

Choć interakcja była niezręczna, Meghan nadal wyglądała bajecznie, gdy rozkołysała fioletową sukienkę z kanadyjskiej sieci handlowej Aritzia's Babaton. Marka była go-to dla Meghan przez lata - prawdopodobnie ze względu na jej czas spędzony w Toronto garnitury strzelanie i ścisły związek z kanadyjską stylistką Jessica Mulroney - i nosił tę dokładną sukienkę, kiedy była w ciąży!