Blog

Selena Gomez miała "Wielki Weekend" bez Justina Biebera - Nareszcie nad nim?

Selena Gomez miała wspaniały weekend wypełniony zabawą i przyjaciółmi - wzięła nawet do domu nagrodę Nickelodeon Kids' Choice Award. Ale to była najlepsza część jej weekendu, bo nie spędziła go z Justinem Bieberem?

Selena Gomez wyraziła, jak wiele dobrego czasu miała w ten weekend - musi cieszyć się samotnym życiem!

Selena Gomez tweetuje o swoim "wielkim weekendzie

"Miał wspaniały weekend. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za moją nagrodę Kids Choice Award, naprawdę błogosławioną", powiedziała Selena na tweeterze do wszystkich swoich fanów po jej bardzo udanym i zabawnym weekendzie, a my nie mogliśmy być dla niej szczęśliwsi. Podczas gdy Justin Bieber jest nadal na swojej trasie "Believe" za granicą, Selena zdecydowała się spędzić czas z Ashley Tisdale i innymi przyjaciółmi w jej Tarzana w domu w Kalifornii, teraz, że jest zrobione z jej zobowiązań promocyjnych Spring Breakers.

Ashley Tisdale przyniosła partyjne przywileje

Aktorka Liceum Muzycznego przyniosła butelkę fantazyjnej lemoniady, podczas gdy inni goście przybyli z różnymi przekąskami, skrzynkami piwa oraz mnóstwem fioletowych i białych balonów i prezentów. Prezentem dla Ashley musiała być lemoniada, ponieważ nie miała nic więcej do zaoferowania podczas imprezy.

Wyglądało na to, że został ustawiony na idealną niedzielę dla Seleny i Ashley - ładna pogoda Cali i najlepszych przyjaciół wszystkich razem. Selena nie tylko cieszyła się z potencjalnego przyjęcia urodzinowego, ale także miała zaskakujący pierwszy weekendowy występ Spring Breakers. Film znalazł się na szóstym miejscu w sprzedaży kasowej, zarobił 4,5 miliona dolarów, pomimo niewielkiej premiery.

Imprezy Seleny Podczas gdy Justin Bieber Chills w Polsce

Podczas gdy Selena świetnie się bawiła w LA, Justin spędził ten sam dzień w Polsce na koncercie 25 marca. Dziewczęcy wieczór Seleny dorównał chłopakom Justina, jak Biebs spotkał się z DJ-em Tay Jamesem i Alfredo Floresem, którzy tweetowali: "Chill wit the boys @justinbieber @DJTayJames rozmawiając o życiu i tej szalonej podróży, którą odbyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat".

Więc HollywoodLifers, cieszysz się, że Justin i Selena nie są już parą? Odezwij się na dole!