Blog

Nicki Minaj Pops Her Booty In Tight Black Pants After Bashing Wendy Williams On Queen Radio.

Nicki Minaj udała się do Instagramu 1 listopada, aby podzielić się pięknym, przyciągającym wzrok zdjęciem, na którym pokazała swój niesamowity tyłek w czarnych spodniach, pozując przed szyldem do swojego programu "Queen Radio".

Nicki Minaj, 36 lat, wie, jak zwrócić uwagę swoich zwolenników mediów społecznościowych i to jest dokładnie to, co zrobiła na nowym, przyciągającym wzrok zdjęciu, które umieściła na Instagram! Różowowłosa piękność pozowała w różowym i czarnym stroju, stojąc przed znakiem jej programu radiowego, Queen Radio, w poczcie 1 listopada i upewniła się, że pokaże swój niesamowity tyłek, zginając kolana i wyskakując z niego. "Dziękuję za dostrojenie się do #QueenRadio. Kocham cię?", piosenkarka "Superbass" napisała epickie zdjęcie.

Nowe zdjęcie Nicki udowadnia, że jest bardzo dumna ze swojej audycji radiowej, a ponieważ często bez obaw dzieli się szokującymi opiniami na ten temat, nie jesteśmy zaskoczeni. Nowożeński artysta, który zawiązał węzeł z licealnym ukochanym Kennethem "Zoo" Petty, 41 października, 21 października wziął udział w talk show gospodarza Wendy Williams w odcinku Queen Radio 1 listopada po tym, jak Wendy zdradziła Kennetha i jego kryminalną przeszłość, która obejmuje odsiadkę za próbę gwałtu i zabójstwo pierwszego stopnia w związku ze strzelaniną Lamonta Robinsona, w swoim własnym programie.

"Jak można przesłuchać bandę raperów, gdzie wszystko, o czym mówią, to strzelanie i zabijanie, a następnie nadal wspominać kogoś, kto rzeczywiście to zrobił, kto poświęcił swój czas i spłacił długi wobec społeczeństwa," Nicki powiedział o Wendy w odcinku przed wspomnieniem o zdradzieckiej nagłówka jej zrażonego męża Kevina Huntera. "To dlatego Kevin był na tej wyspie chłodny. Kevin powiedział: "Chwila, zaraz będę miała dziecko, nie przyjdę do tego odcinka, w którym urodzi się moje prawdziwe b***h."

Słowa Wendy odnoszą się do rzekomej kochanki Kevina, która rzekomo urodziła jego synka w Mar., co doprowadziło do złożenia przez Wendy pozwu o rozwód w następnym miesiącu. "B***H GDZIE BYŁAŚ, KIEDY KEVIN MIAŁ D**K W TYM B**CH PUNANI? I nie chodzi o to, że wykonujesz swoją pracę, są ludzie, którzy robią to ze złym sercem i modlę się za ciebie, bo wiem, że jesteś chory i upokorzony", kontynuował Nicki. "Modlę się za ciebie. Puszczam to, gdy musisz powiedzieć widowni, na cokolwiek, na co miał czas. Puściłem to. Ale za każdym razem, gdy o nim wspominasz, czujesz potrzebę wspominania o tych rzeczach, jak również o czymś, o co został niesłusznie oskarżony, gdy miał 15 lat, albo dlatego, że nie miał 7 tys. dolarów, by się wykupić."

Nicki wyraziła również swoją frustrację z powodu tego, że czuje, że ludzie są nieustannie sprawdzani pod kątem swoich błędów z przeszłości i że nie rozumie, dlaczego niektórzy ludzie nie pozwalają innym, jak Kenneth, "przewrócić nowego liścia".

"Wiem, że musiałeś wiele przejść... ale jesteś demoniczny i dlatego to się rozwinęło", podsumowała Nicki o Wendy. "Gdybym był tobą, poszedłbym i pomodlił się, poprosił o przebaczenie, możesz donosić o nowinach, ludzie robią to cały czas, bez poziomu zaciekłości."

Pomimo oczywistych irytacji Nicki z powodu komentarzy Wendy, jej ostatnie zdjęcie zdaje się dowodzić, że nadal jest pewna siebie i swoich decyzji i chce, aby wszyscy jej zwolennicy o tym wiedzieli!