Blog

Jennifer Aniston: Nie oceniaj mojej wartości na podstawie tego, czy mam dzieci, czy nie.

Wow. Jennifer Aniston w końcu ujawniła, jak naprawdę czuje się z powodu ciągłej presji na nią, by mieć dzieci, i można bezpiecznie powiedzieć, że nie jest z tego powodu zbyt szczęśliwa.

Jennifer Aniston, 45 lat, cierpiała przez lata i lata spekulacji na temat tego, czy kiedykolwiek będzie miała dzieci. Od pogłosek o ciąży do rzekomych zabiegów IVF, a potem niektórych, aktorka otworzyła się na pomysł posiadania dzieci i na to, że nie uważa za sprawiedliwe mierzyć kobietę po jej statusie macierzyństwa.

Jennifer Aniston nie chce być mierzona przez dzieci, które robi lub nie ma

Wygląda na to, że co tydzień pojawia się kolejny nowy raport, w którym mówi się o tym, że Jen wie wszystko na temat postępów w macierzyństwie.

Niestety, w tej chwili nie ma jeszcze postępu dla aktorki, która obecnie jest zaręczona z Justinem Theroux, 43 lata, gwiazdą The Leftovers.

"Nie mam tego rodzaju listy kontrolnej rzeczy, które trzeba zrobić, i ... jeśli nie są one sprawdzone, to zawiodłem część mojego feminizmu lub moje bycie kobietą lub moją wartość i moją wartość jako kobiety," Jen powiedział Today Show korespondent Carson Daly podczas pre-taped wywiad, że powietrze w środę, 27 sierpnia.

Najwyraźniej Jen nie pozwala, aby liczne różne doniesienia o jej braku dzieci wpłynęły na nią. Niestety, przyznała, że jej zdaniem presja posiadania dzieci od innych jest czasami dość trudna.

"Nie sądzę, żeby to było fair wywierać taką presję na ludzi", powiedziała niezdecydowanie aktorka.

Prawda jest taka, że kiedy nadejdzie odpowiedni czas dla Jen - to się stanie. A jeśli ten czas nigdy nie nadejdzie, albo ona po prostu nie chce mieć dzieci, to niech tak będzie.

Więc co myślisz, HollywoodLifers? Czy Jen nigdy nie będzie miała dzieci, czy sądzisz, że jest jeszcze czas, aby zaplanować dziecko w jej przyszłości? Daj nam znać swoje przemyślenia poniżej.

- Lauren CoxFollow @Iaurencox

Więcej Jennifer Aniston News:

    Jennifer Aniston zostaje obrzucona przez Justina Theroux'a Wyzwaniem związanym z kubełkiem do lodu Jennifer Aniston's "Przyjaciele": Gadające plany weselne i suknia? Jennifer Aniston's Hair For 'Horrible Bosses 2' - Better Than Blonde?