Blog

Mąż Kim Zolciak Kroy Stuns w Speedo i udowadnia, że nie jest jedyną osobą z doskonałym tułowiem.

Kim Zolciak docenia to, co ma w domu, a my nie mówimy o słodyczach, których Kroy Biermann szukała w spiżarni kuchennej, mając na sobie tylko malutkie białe Speedo.

Wiesz, co mówią - pary zaczynają wyglądać tak, jak siebie nawzajem, gdy mija wystarczająco dużo czasu. Najwyraźniej tak jest w przypadku "Don't Be Tardy Star" Kim Zolciak, 40 lat, i jej męża Kroy Biermanna, 33 lata, ponieważ obie mają imponujące, kołyszące się biodra. Kim ujawniła obcisłe bułeczki Kroy w filmie Instagram 10 kwietnia, który podstępnie sfilmowała, podczas gdy on szukał słodyczy w ich spiżarni kuchennej w ciasnej - nacisk na ciasne - Speedo. Kim nękała swojego głodnego męża, żeby zrobił ciasteczka (nie pączkował). Ale nie złapał szeptanego komentarza swojej żony: "Tak. Boże. Panie zmiłuj się nad moją duszą."

Nic dziwnego, że Kroy pakuje poważną ilość mięśni, biorąc pod uwagę, że zagrał jako obrońca Sokoła Atlantydy między 2008 a 2015 rokiem. Zablokowanie tych wszystkich gwiazd NFL na boisku opłaciło się Kroy'owi, tak jak i reszcie jego ciała! To nie pierwszy raz, kiedy Kim zachwyciła się ciałem swojego męża - ani pierwszy raz, kiedy założył Speedo. W sierpniu 2018 r. gwiazda Bravo podzieliła się pokazem slajdów Instagram, podczas którego piłkarz brał prysznic w cienkim stroju kąpielowym, ale także ujawniła zaskakujący fakt zabawy.

"Dzisiaj 8 lat temu Kroy próbowała ze mną zerwać, co trwało tylko 24 godziny", napisała gwiazda reality show, ale wciąż zachwycała się, że Kroy to jej "jazda albo śmierć" i "najgorętszy człowiek, jakiego kiedykolwiek widziała". Kim i Kroy pobrali się w listopadzie 2011, i przywitali czworo dzieci: Kroy Jagger Biermann, Jr., 7, Kash, 6, i bliźniaczki Kane i Kaia, 5. Kroy adoptowała też dwie starsze córki Kim, Arianę, 17, i Brielle, 22.

Kroy nadąża za Kim, która właśnie 9 kwietnia pokazała fanom IG swoje stonowane łupy i nogi w gepardowym monokini. Właścicielka Kashmere Kollections pojechała ostatnio na rodzinne wakacje do tropikalnego miejsca, więc od 31 marca aktualizuje swoją karmę o bikini i kostiumy kąpielowe dla siebie.