Blog

Kanye West: Dlaczego "stracił cały szacunek" dla Lamara Odoma

Nie ma tu żadnego kodu faceta - źródło mówi HollywoodLife.com EXCLUSIVELY, że Kanye jest w 100% lojalny wobec rodziny Kardashian i stracił cały szacunek dla Lamara po zerwaniu z Khloe.

Kanye West nie jest zbyt zadowolony z Lamara Odoma! Po tym jak narzeczona Kim Kardashian wypełniła rapera na wszystkich strasznych rzeczy, które Lamar rzekomo zrobił Khloe Kardashian, źródło mówi HollywoodLife.com EXCLUSIVELY, że "stracił cały szacunek" dla Lamara.

Dlaczego Kanye West "Stracił cały szacunek" dla Lamara Odoma

Siostry nigdy niczego nie powstrzymują, więc Kim wiedziała o wszystkich problemach Khloe i Lamara - i oczywiście przekazała je swojemu narzeczonemu, Kanye. I kiedy usłyszał niektóre z tych problemów - szczególnie pijany film rapowy Lamara, w którym (prawdopodobnie) przyznał się do zdrady Khloe - Yeezy stracił całe swoje współczucie dla byłej gwiazdy koszykówki, mówi źródło.

"Kanye siedział i słuchał, jak Kim mówi mu rzeczy i mówił: "Wow, jak inny mężczyzna może robić to takiej pięknej kobiecie jak Khloe?". "Nie mógł uwierzyć w niektóre rzeczy, które słyszał. Na przykład o tym, jak Lamar palił, a potem miał czelność mówić o Khloe w rapowym filmie."

Kanye, za całą krytykę, z jaką się spotyka, szanuje Kim do końca, jak mówi źródło, więc kiedy widzi innego mężczyznę robiącego źle swoją panią, bierze poważny wyjątek.

Jak Kanye West próbował sprowadzić Lamara Odoma i Khloe Kardashian razem

Plus, Kanye próbował dać Lamarowi wiele szans. Rajper zdawał sobie sprawę z problemów, jakie Khloe i Lamar mieli w swoim małżeństwie, więc nawet próbował zbliżyć do siebie parę, zapraszając ich na jeden z koncertów "Yeezus" w Los Angeles.

"Zaprosił Lamara do swojego programu, ponieważ wiedział, że on i Khloe nie widzą oko w oko", mówi to samo źródło. "Próbował naprawić ogrodzenie. Ale po tym wszystkim wyszło na jaw, że po tym jak Kim powiedziała mu, jak Khloe będzie płakać w nocy i cierpieć, stracił cały szacunek dla Lamara jako mężczyzny."

"On go nie nienawidzi, ale myśli, że jest śmieciem", podsumowuje źródło.

Więc HollywoodLifers, zgadzasz się z Kanye? Jesteś zaskoczony, jak zaciekle ma Khloe z powrotem? Daj nam znać!

- Eric Ray

Więcej Lamar Odom News:

    Lamar Odom do Khloe Kardashian: "It's War" If You Slander Me In Media Lamar Odom In Arms Of His Ex After Khloe Kardashian Divorce Filing Lamar Odom nie będzie mówił do Khloe Kardashian Anymore po podziale.