Blog

Elise Loehnen: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o mózgu za "The Goop Lab" Gwynetha Paltrowa

Film Gwyneth Paltrow "The Goop Lab" oficjalnie trafił do Netflixu, a wiele mówi się o serialach, by przedstawić Elise Loehnen, jedną z pań Goopa.

Sześcioodcinkowy docu-serial Gwyneth Paltrow The Goop Lab zadebiutował na Netflix 24 stycznia i skupia się na wszystkim, od uzdrawiania energią po zimną terapię, i tak dalej. Ale zanim przejdziesz przez te odcinki, aby uzyskać wgląd w markę, powinieneś poznać jednego pracownika Goopa, który jest prawdopodobnie skłonny do robienia fal w Internecie. Elise Loehnen to nie tylko dyrektor ds. treści Goopa, ale także prawicowa kobieta Gwyn w całej serii. Oto pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o Elise.

1) Elise odgrywa ważną rolę w The Goop Lab. Pomyśl o Elise jako o towarzyszce Gwyn przez cały czas trwania serialu. Elise nie tylko siada na rozmowach z potencjalnymi ekspertami, ale także dołącza do innych pracowników Goopa przy niektórych ćwiczeniach eksploracyjnych. W serialu Elise naprawdę stawia się na doświadczenie The Goop Lab. W pierwszym odcinku Elise próbuje grzybów na sesję terapii psychodelicznej. Mówi się, że ciężko jej to utrzymać razem, a jej współpracownikom zdarzają się burze śmiechu, gdy spotykają ją intensywne urazy. W czwartym odcinku widzowie oglądają, jak Elise próbuje obniżyć swój wiek biologiczny, stosując wegańską i pescetariańską dietę przez prawie miesiąc. W końcu Elise przechodzi to, co czuje, jest "egzorcyzmem", gdy oddaje swoje ciało do doświadczenia energetycznego.

2) Ona już ma duże poparcie w mediach społecznościowych. Mimo że Elise po raz pierwszy pojawi się na stronie The Goop Lab, to w samym tylko Instagramie zebrała już ponad 19 tysięcy zwolenników. Jeśli chodzi o jej treści, Elise regularnie zamieszcza treści związane z Goopem. Wiele z jej postów, które nie są inspirującymi cytatami, to zdjęcia z Gwyn, goście specjalni, jak Sarah Paulson i Gloria Steinem, oraz kilka zdjęć jej młodej rodziny.

3) Elise pełni funkcję dyrektora ds. treści w Goop'ie od około sześciu lat. Elise dołączyła do zespołu w siedzibie głównej Goop'a w Los Angeles w lutym 2014 roku. Na pytanie o jej biografię na stronie Goopa, jaka była jej ulubiona historia, którą opublikowała, Elise pokornie odpowiedziała: "To tak, jakby prosić mnie o wybranie mojego ulubionego redaktora!".

4) Ma ona dość imponujące CV. Przed dołączeniem do Gwyneth w Goopie, Elise była wiceprezesem ds. marketingu i usług kreatywnych w Shopzilla, pracowała w różnych rolach redakcyjnych dla cyfrowej firmy wydawniczej Conde Nast, a także była redaktorem Shopping News dla Lucky Magazine, według jej strony LinkedIn.

5) Elise jest absolwentką Uniwersytetu Yale. Po ukończeniu studiów w 2002 roku uzyskała tytuł magistra języka angielskiego i sztuk pięknych. Zaintrygowana? Więcej o Elise można zobaczyć w The Goop Lab, gdy trafi na Netflix 24 stycznia!