Blog

Kylie Jenner: Czy 17 Zbyt Młodych i Niebezpiecznych, by zdobyć wypełniacze do ust? Prawda

Kylie w końcu przyznała, że miała zastrzyki z warg, aby opróżnić usta, ale debata trwa nadal, czy gwiazda rzeczywistości jest zbyt młoda, aby eksperymentować z wypełniaczami kosmetycznymi! HollywoodLife.com rozmawiał z czołowym dermatologiem z Nowego Jorku, który powiedział nam dokładnie, dlaczego Kylie nie ma żadnych długoterminowych szkód w tym, co robi.

W opinii wielu osób Kylie Jenner jest zbyt młoda, by zmieniać twarz za pomocą wypełniaczy kosmetycznych, ale z medycznego punktu widzenia jest w porządku. HollywoodLife.com rozmawiał z dr Bruce'em Katzem, dyrektorem renomowanego Juva Skin Center w Nowym Jorku, który powiedział nam, że Kylie nie wyrządza zbyt wielu szkód poprzez kosmetyczne wzmacnianie ust i wszystko to jest odwracalne.

Kylie Jenner: Too Young To Get Lip Injections, Claim Experts

Dr Katz mówi nam, że chociaż każdy przypadek jest inny, w wieku 17 lat twarz jest zazwyczaj całkowicie rozwinięta, co dotyczy również ust. "Jeśli kobieta ma cienkie usta, to nie jest za młoda", mówi nam. "Jeśli masz dziewczynę, która jest dość rozwinięta, to nieźle jest wstrzykiwać kwas hialuronowy lub juvederm. Zawsze możemy użyć enzymu, żeby to natychmiast odwrócić."

Ale jak każdy rodzaj wypełniacza, dr Katz mówi, że można mieć "siniaki, obrzęk lub grudki" w miejscu wstrzyknięcia. "Nie ma żadnych trwałych uszkodzeń", mówi dr Katz. "Nie wpłynie na "łuk kupidyna" i trwa tylko 9 miesięcy do roku." Dodaje też, że twoje ciało rozkłada się w ciągu roku i nawet gdyby Kylie chodziła co kilka miesięcy po wypełniacze, nie ma dowodów na to, że jest to problematyczne.

Kylie's Lip Confession Finally Revealed

Podczas wywiadu przeprowadzanego przez Stevena Fernandeza, na KUWTK, Kylie jest przytłoczona, gdy jest pytana, czy miała zastrzyki z warg. Chociaż ona nie przyznaje się do niego, ona nie ujawnia, że używała zastrzyków podczas voiceover na KUWTK. "Mam tymczasowe wypełniacze do ust, to tylko moja niepewność i to jest to, co chciałam zrobić", przyznaje. "Po prostu nie jestem jeszcze gotowa, żeby o tym mówić... wszyscy zawsze nas rozdzielają. Chcę się przyznać do tego, ale ludzie tak szybko mnie oceniają, więc mogłam mówić prawdę na palcach, ale nie kłamałam."

Ale w lutowym wydaniu Cosmopolitan z 2015 roku rzuciła oskarżenia o szpachlowanie ust, mówiąc, że jej duże usta były spowodowane umiejętnie nałożoną wkładką do ust.

Kylie Jenner's Lips Are Fake, Khloe Reveals

Ale jej duża siostra, Khloe Kardashian, 30 lat, wypuściła kota z torby, zanim Kylie mogła się do tego przyznać. "Kylie zdecydowała się opychać usta, i nie sądzę, że jest w tym coś złego", mówi Khloe w innym klipie podglądowym KUWTK. "Myślę, że jeśli zrobiłeś coś, tho, to jest w porządku, aby uporać się z tym. Jeśli unikniesz pytania, będziesz wyglądać jak kłamca."

HollywoodLifers, czy uważasz, że błędem dla Kylie jest kupowanie wypełniaczy do ust?

- Chloe Melas