Blog

Miley Cyrus: Get Her Soft Lips at Z100's Jingle Ball

Miley pokazała swój zdrowy blask warg na Jingle Ball Z100 13 grudnia w Nowym Jorku - zdobądź jej dokładny wygląd warg poniżej!

Miley Cyrus oszołomiony na Z100's Jingle Ball 13 grudnia, kołyszący się gołymi różowymi ustami. Widzieliśmy drugą stronę Miley - jej notoryczne czerwone usta nie zrobiły w tym roku czerwonego dywanu. Artystka, która zwykle wybiera odważne spojrzenie na usta, pokazała się z miękką, nagą poświatą. Chcesz zdrowe, nawodnione usta, jak Miley? Zdobądź jej ulubiony balsam do ust tutaj.

Miley Cyrus Makeup na Jingle Ball Z100 - Get Her NYC Beauty Look

Dobre wieści! Możesz uzyskać naturalny wygląd ust Miley za pomocą balsamu do ust EOS! Miley kocha rzeczy i został zobaczony przy użyciu go w jej "We Can't Stop" teledysku i zdjęć na jej Instagram. Można bezpiecznie powiedzieć, że Miley jest dumnym użytkownikiem produktów EOS. Ona kocha EOS i teraz można uzyskać jej fave balsam do ust, też!

"Get Miley's Lip Look

Ponieważ zawsze ważne jest, aby mieć dobry podkład do ust, niezależnie od odcienia szminki lub błyszczyka, który chcesz nosić, EOS jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Ten całkowicie naturalny balsam do ust jest idealnym rozwiązaniem, które sprawi, że Twoje usta będą wyglądać zdrowo w sezonie zimowym.

Miley's sheer lips really tied together her natural face make-up. Jej jasny makijaż oczu, jasna karnacja i ulizane włosy sprawiły, że jej niebieskie oczy stały się naprawdę niesamowite - wyglądała prawie anielsko!

Możesz uzyskać dokładny wygląd Miley za pomocą balsamu do ust EOS. Produkt ten jest dostępny w drogeriach, więc nie ma wymówki, aby nie mieć balsamu do ust EOS w torebce. Tak jak Miley, możesz go ubrać lub rozebrać. Balsam do ust EOS to bezbłędny podkład do ust na każdą okazję!

Miley miała świetne usta, ale kolejne wydarzenie, które miało miejsce podczas pokazu, miało miejsce w Gift Lounge. Miley zrobił wywiad z Elvisem Duranem i jak ona weszła do obszaru wywiadu, a przed nawet powiedzieć witam się z Elvisem - zauważyła pewne AXE na stole, bez drugiej myśli wspomniała, jak spocony i śmierdzący ona była i umieścić niektóre na przed wszystkimi pod obu ramionami, jak ona podziękował AXE za uratowanie jej z zażenowania.

Wydaje się, że wszystko jej się udaje, prawda?

Zamierzasz spróbować wyglądać pięknie Miley, HollywoodLifers?

- Joanna Hein

Więcej Jingle Ball Beauty News:

    Ariana Grande's Pretty Pink Lips at Z100's Jingle Ball Fioletowa szminka Seleny Gomez na Jingle Ball Z100's - How to Ariana Grande's Stylowe warkocze na Balu Jingle w Dallas - Get The Look