Blog

Kim Kardashian Breaks Down In Tears Recalling Paris Robbery In New 'KUWTK' Clip

OMG! Kim Kardashian jest gotowa opowiedzieć o swoim przerażającym ataku z 3 października 2016 roku w Paryżu, gdzie została obrabowana na muszce w swoim własnym mieszkaniu. Gwiazda rzeczywistości przeżyła to przerażające doświadczenie, gdy usiadła z siostrami w nowym klipie z nadchodzącego sezonu 'Keeping Up With The Kardashians'. Obejrzyjcie ten emocjonalny moment tutaj!

W końcu dojdziemy do punktu widzenia Kim Kardashian z jej przerażającego napadu na Paryż, który miał miejsce 3 października 2016 roku. Trzydziestosześciolatka przypomniała sobie moment, w którym została zakneblowana, związana i związana w swoim paryskim mieszkaniu i obrabowana na muszce w E!, najnowszym klipie z trzynastego sezonu "Keeping Up With The Kardashians". Obserwuj jej załamanie we łzach do jej sióstr, Khloe, 32, i Kourtney, 37, kiedy ona ponownie przeżywa przerażający atak.

"Strzelą mi w plecy! Nie ma wyjścia", wspomina Kim emocjonalnie w klipie, podczas rozmowy z siostrami. "To mnie tak denerwuje, że myślę o tym," dodała Kim, we łzach. W klipie podkreślono również moment, w którym Kim dostała telefon w sprawie Kanye West, 39 lat, będąc w szpitalu w listopadzie 2016 roku. "Nie strasz mnie, proszę. Co się dzieje?" Kim mówi, że płacząc przez telefon do kogoś. Zaniepokojona Kris Jenner, 61 lat, stoi nad nią, gdy kamery rejestrują pierwszą reakcję Kim na waszą sytuację. "Myślę, że [Kanye] naprawdę mnie potrzebuje i muszę wracać do domu", mówi w klipie.

Kim Kardashian i Kanye West's Most Romantic Moments - See Pics

Jedna rzecz jest pewna, że ten sezon 'Keeping Up With The Kardashians' będzie epicki i z pewnością uzyskamy wiele odpowiedzi wewnątrz napadu Kim i Twojej hospitalizacji. Pomimo tego, że rodzina jest skalista w 2016 roku, klip pokazuje, co oznacza ich rodzina - Unity. "Jesteśmy tak blisko", wyjaśnia Kim w klipie, dodając: "Czujemy wzajemnie swój ból". Podgląd pokazuje, jak rodzina łączy się ze sobą, jak zwykle, w trudnych czasach i w poważnym kryzysie. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć KUWTK, kiedy wróci na E! w marcu!

HollywoodLifers, jesteś zszokowana, że Kim zajmie się jej przerażającym napadem w nowym sezonie Trzymania się z Kardashianami? Powiedz nam poniżej!