Blog

Selena Gomez owija broń wokół uroczej siostry Gracie, 6, "For Some Fun" In The Snow.

Zabawa na słońcu? Bardziej jak zabawa na śniegu! Selena Gomez i jej słodka, mała siostra Gracie, zostały połączone i gotowe, aby cieszyć się dniem na nowym, uroczy Instagramowym zdjęciu sióstr.

Siostro, siostro! Selena Gomez i jej młodsza siostra, Gracie Teefey, 6, nie mogli wyglądać bardziej miłe w pstryknięcie wysłany do Instagram na 29 stycznia. Na zdjęciu 27-letnia piosenkarka "Lose You To Love Me", całkowicie udusiła Gracie z miłością, rzucając obiema rękami wokół sześciolatka, podczas gdy oni promieniowali do kamery. Obie wyglądały dość ciepło, owijając się w ciężkie płaszcze, a nawet kaski, co wyglądało na ekscytującą zimową wycieczkę! "Gotowi na trochę zabawy", zdjęcie zostało opatrzone wykrzyknikiem. Oczywiście, nie jest to pierwszy raz, kiedy fani mają okazję zobaczyć siostrzaną więź między nimi!

Uczestnicząc w Frozen II premierze 7 listopada, Selena i Gracie bardzo dobrze przyćmiły księżniczkę Annę i Elsę, gdy pojawiły się w pasujących do siebie zespołach na czerwonym dywanie! Siostry szły ręka w rękę po czerwonym dywanie, a nawet podzieliły się słodkim momentem, kiedy Selena dała swojej młodszej siostrze smoczek! Ich pasujące stroje były prawdziwie magiczne, oddając hołd norweskiemu stylowi, na którym opiera się Zamrożone Królestwo Arendelle.

Choć przebieranie się na wielkie imprezy, takie jak premiera Frozen II, było dla sióstr zabawną okazją, Selena bardzo poważnie traktuje swoją rolę starszego rodzeństwa. Przed uderzeniem w czerwony dywan, Selena udzielała najbardziej ochronnych rad w historii. "Spojrzałam na nią, zanim weszliśmy", Selena podzieliła się z Nickiem Grishamem z BBC 1. Potem powiedziała swojej siostrze, "Jeśli się zdenerwujesz, jeśli się przytłoczysz, po prostu wiesz, pociągnij mnie za rękę, a ja cię natychmiast zdejmę." Najwyraźniej jednak, Gracie radziła sobie z czerwonym dywanem jak doświadczony weteran! Prawdę mówiąc, pewnie wiele się nauczyła od swojej wielkiej siostry.

Zobacz ten post na Instagram Gotowy na trochę zabawy! Post udostępniony przez Debbie (@debbie3993) 29 stycznia 2020 o 21:11 PST

Od kilku tygodni, jak się wydaje, Selena spędza z rodziną niewiele czasu. Z Gracie uderza w trasy zjazdowe, a po sukcesie jej ostatniego albumu Rare zabiera czas na dobrze zapracowany relaks. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej Seleny i Gracie w 2020 roku!