Blog

Cardi B Rocks Sexy Snakeskin Dress & Goes Wild For Offset As He Performs At Pre-Super Bowl Party

Cardi B była gotowa na imprezę! Zwycięska Grammy raperka wyszła wszystko w Liv Nightclub w Miami, gdzie wspierała swojego męża, Offset, podczas jego pre-Super Bowl 54 performance!

To była tylko kolejna noc na Offset i Cardi B, jak oni sprowadzili dom w Liv Nightclub w Miami na 30 stycznia. Małżeństwo około dwóch i pół roku dał swoim fanom niesamowite show w miejscu przed Super Bowl 2020 na 2 lutego. Frontman Migos, 28 lat, podpalił scenę swoim hałaśliwym występem i hałaśliwą energią. Cardi, w międzyczasie, wyszła na całość za męża.

27-letni raper "Money" nosił zespół gorących różowych i czarnych węży i wsadzał jej język do kamer - w prawdziwie kardiowski sposób. Jej obcisła mini sukienka do perfekcji podkreśliła smukłą ramę Cardi, ponieważ była wyposażona w paski w stylu uprzęży i połączona z dławikiem. Aby wypełnić cały zespół, Cardi ułożyła nawet włosy w odważny różowy pasek i dwa górne węzły! Na wysokich obcasach miała paski, które zawijały się na całej długości jej nóg, aby wykończyć cały klubowy wygląd.

Oczywiście, nie jest to pierwszy raz, kiedy Cardi naprawdę okazała się wspierać swojego mężczyznę. 16 stycznia raper "I Like It" wyprodukował niekonwencjonalny czarny garnitur, który był całkowicie czysty, odsłaniając jej bieliznę na pokazie Offset's Laundered Works Corp podczas Paris Fashion Week 2020. Cały wygląd był całkowitym zaskoczeniem, ale całkowicie Cardi. Zmodyfikowała ten wygląd z bogatym futrzanym płaszczem i wyglądała pozytywnie na swojej drodze do wsparcia najnowszego przedsięwzięcia Offsetu.

Cardi B wstaje na scenie, aby wspierać swojego męża, Offset, jak on daje per-Super Bowl 54 występ w Liv Nightclub w Miami [MediaPunch/Shutterstock].Ale jak fani wiedzą, Cardi ma dużo miłości do swojego mężczyzny. Podczas swojego odcinka 73 Questions z Vogue'em 19 listopada, Cardi wyznała, że naprawdę podziwia "Wszystko" o swoim beau. "Kocham tego mężczyznę. Chcę go lizać w górę i w dół przez cały dzień!" Mówiąc bardziej poważnie, Cardi powiedziała: "Kocham, że czuję się z nim bezpiecznie." Najwyraźniej, nie da się ich powstrzymać! Skoro tak się prezentują przed wielkim meczem, kibice nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć, jak obchodzą Super Bowl 54 na 2 lutego!