Blog

Ashley Benson chwyta Carę Delevingne's Behind & Proves Romance Is Going Strong In Sexy New PDA Pics.

Ashley Benson i Cara Delevingne są zdecydowanie nadal w fazie miesiąca miodowego i pokazują całą swoją miłość. Zobacz, jak się pakują na PDA na Malediwach!

Ach, młoda miłość - wygląda na to, że Cara Delevingne, 26 lat, i jej dziewczyna Pretty Little Liars, aktorka, Ashley Benson, 29 lat, są nadal w fazie podróży poślubnej! Ci dwaj, którzy pojawili się w związku od sierpnia, zostali wciągnięci w serię ujęć, w których Ashley chwyciła dziewczynę Carę za tyłek! To na pewno jeden ze sposobów, aby powiedzieć: "Jest moja!" Cóż, Ashley dosłownie skomentowała to na jednym ze zdjęć Cary z Instagramu we wrześniu 2018 roku - więc można całkiem bezpiecznie założyć, że tak właśnie się czuje. ZOBACZYĆ NOWE ZDJĘCIA CARY I ASHLEY.

Na nowych zdjęciach, Ashley była widziana, jak chwyta Carę za plecy, gdy spacerowała po doku na Malediwach. Ich stroje były swobodne i szykowne jak na wakacje - zarówno w strojach bikini, jak i krótkich spodenkach! Para wydawała się być na wakacjach z grupą przyjaciół, aby świętować urodziny koleżanki Christabel Reed. Christabel zamieściła kilka zdjęć grupowych na Instagram, gdzie można również zobaczyć jak Cara i Ashley przytulają się do siebie na kilku zdjęciach.

Zgodnie z tysiącletnimi standardami, związek tej pary na pewno był trzymany z dala od radaru. Ani Ashley ani Cara nie umieściły kilku zdjęć na żadnym z ich 'gramów głównych'! Ale to nie oznacza, że ich związek był całkowicie MIA. Cara i Ashley były publicznie widziane, jak całują się, spędzają czas z członkami rodziny, a Ashley poszła nawet na pokaz mody Balmain Paris Fashion Week Show, aby zobaczyć jak Cara chodzi po wybiegu w 2018 roku. Plus, Ashley nosiła naszyjnik na zdjęciu Instagram w sierpniu z inicjałami "C" i "

"Cara i Ashley są teraz bliżej i bardziej zakochani niż kiedykolwiek", powiedział jeden z wtajemniczonych, w listopadzie 2018 roku, HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Chociaż są jeszcze trochę w fazie miesiąca miodowego, osiągnęli głębszy poziom komfortu ze sobą i są więcej niż kochankami. Naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi."

Cara była wcześniej w związku z St. Vincent, lat 36, a także związana z Paris Jackson, lat 20. W międzyczasie, Ashley umawiała się z Justinem Bieberem, Ryanem Goodem, 34 lata. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, gdzie Ashley i Cara wezmą swój związek dalej! (Oficer IG proszę?!)