Blog

Jennifer Lopez, 50, Reveals Practice Session For Super Bowl Halftime Show - Watch

Włóż ją do środka, trenerze! J-Lo przygotowuje się do występu na półmetku Super Bowl i żartuje, że będzie czekała "na swój znak" na linii 25 jardów, jeśli któryś z zespołów będzie jej potrzebował.

Jennifer Lopez pokazała swój zabójczy abs w nowym teledysku przed swoim Super Bowl LIV Halftime Show. Pięćdziesięciolatka zabrała się 23 stycznia do Instagramu, aby podzielić się klipem, który dodatkowo udowodnił, że jest kobietą o wielu talentach. Gwiazda Hustlers nie tylko przygotowuje się do ikonicznego występu z 42-letnią Shakirą podczas 54-go Super Bowl 2 lutego, ale wydaje się, że jest gotowa do wejścia na boisko podczas gry! A może jest to ruch, który zrobi na scenie? Tak czy inaczej, wygląda dobrze! "Będę tu na 25 jardzie, kolejka czeka na mój znak", JLo żartował, rozgrzewając się na boisku. Napisała film, "Czekając na mój znak jak ... Tylko ????? dni do #SuperBowlLIV! ✨???? ✨. Odliczanie jest włączone. Jesteś gotowy?" Oznaczyła również odzież aktywną marki Niyama Sol, oraz luksusową markę modową Guess, jako że kołysząc wielokolorowymi pastelowymi legginsami i przyciętym swetrem z odpowiednich marek.

Mama dwojga dzieci ulizała włosy do tyłu w ciasny kok i ozdabiała je dużymi złotymi kolczykami i białymi trampkami, a jej pozazdroszczenia nie było na widoku, gdy się wygłupiała. Fani szybko zareagowali ogniem emojis i przekazali piosenkarce życzenia powodzenia w przedstawieniu, które na ogół przyciąga ponad 110 milionów widzów. Przyjaciel JLo, fotograf John Russo powiedział: "YOU ARE "THE SHOW" nie może się doczekać". Nie możemy nie zgodzić się z tobą tam, John! Urodzona na Bronksie piękność ciężko pracowała w Miami, przygotowując się do tego, co ma być ikonicznym przedstawieniem, współtworzonym przez kolumbijską piosenkarkę Shakirę. Występy zazwyczaj trwają od 20 do 30 minut, więc fani na meczu i widzowie w domu są na prawdziwą ucztę - nie widzimy, co panie mają w zanadrzu!

JLo została niedawno zauważona, gdy uderzyła na siłownię w Miami z córką Emme Muniz, 11 lat, podczas holowania. Emme pojawiła się na siłowni z mamą i zadaje sobie pytanie: czy będzie miała niespodziankę podczas tegorocznego pokazu półgodzinnego JLo's Super Bowl? W końcu Emme udowodniła w czerwcu 2019 roku, że jest tak samo dobrą tancerką i piosenkarką jak jej matka. Będziemy musieli poczekać do 2 lutego, żeby się przekonać! Jedenastoletni brat bliźniak Emme, Max, jest również w Miami, ale ich mama nie pozwala, aby praca przeszkadzała im w czasie spędzonym z rodziną. Jennifer udała się do Instagram 15 stycznia, by podzielić się słodkim pstryknięciem w łóżku z bliźniakami, podczas gdy ona pomagała im w odrabianiu zadań domowych.

Zaufaj JLo, że zrównoważy pracę domową swojego dziecka z próbami, co może być największym osiągnięciem w jej karierze! Nie możemy się doczekać, aż dostroimy się 2 lutego, aby zobaczyć, co piosenkarka ma w zanadrzu!