Blog

Kristen Stewart Slimed: Great Sport & Went Solo At Kids' Choice Awards

Chociaż pojawiłaś się sama, Kristen, wyglądałaś cudownie i szczęśliwie, i byłaś takim niesamowitym sportem, kiedy zostałaś pokryta śluzem podczas przyjmowania nagrody.

Kristen Stewart, kiedy pojawiłaś się na Nickelodeon Kids' Choice Awards 23 marca bez Roberta Pattinsona, niektórzy mogli myśleć, że będziesz smutna i smutna. Ale pokazałaś wszystkim, że nie potrzebujesz swojego mężczyzny, by być szczęśliwą, i że jesteś gotowa na przyjęcie śluzu dla swoich fanów!

Kristen, zabrałaś do domu dwie nagrody na sobotni wieczór - Ulubioną Żeńską Buttkicker i Ulubioną Aktorkę Filmową (Favorite Female Movie Actress). Kiedy Neil Patrick Harris i Sandra Bullock wręczyli Ci jedną, pomyślałaś, że to niesamowite, że są pokryte szlamem.

Przyznałeś się, że jesteś "zbyt wielkim tchórzem", by przyjąć nagrodę pokrytą szlamem, a potem zdałeś sobie sprawę, jak fajne to było, ocierając w nim ręce. Nie obchodziło cię, co inni o tobie myślą!

Przebiegając się i przytulając Sandrę i Neila po nagrodzie, pokryłaś się śluzem i nadal wyglądałaś niesamowicie i pewnie!

Kristen Stewart nie pozwoliła, by nieobecność Roba cię zepsuła.

Pokazałaś wszystkim, że nie ma znaczenia, że byłaś sama na rozdaniu nagród. Rob może być z powrotem w Los Angeles, ale nie był obecny na rozdaniu nagród z jakiegokolwiek powodu. A ty nie pozwoliłaś, żeby to do ciebie dotarło.

Byłeś tam dla dzieci - i to pokazałeś, kiedy im ogromnie podziękowałeś. Wyglądałaś jak beztroska dziewczyna ostatniej nocy, opierając się na swoich silnych przyjaciołach, takich jak Katy Perry i Selena Gomez!

Kristen, miałaś wielki wpływ na młodsze dzieci, będąc tak fajna przez cały wieczór. Wyglądałaś olśniewająco, i jakbyś się dobrze bawiła, a to było niesamowite.

Chociaż Rob nie był obecny, to i tak cieszę się, że przyszedłeś solo. Mimo że wróciliście do siebie, przyszliście sami, udowadniając, że jesteście silną dziewczyną, o której wszyscy wiedzieliśmy, że jesteście.

Nagroda Buttkickera była dla Ciebie idealna, ponieważ nie tylko robisz to na ekranie, ale też udowadniasz ludziom, że jesteś taką silną dziewczyną w prawdziwym życiu.

Co myślałeś o KStew ostatniej nocy, HollywoodLifers? Daj nam znać!

- Emily Longeretta