Blog

Ciara Flaunts Bare Baby Bump In Sexy Shoot: "I'm Super Excited" About Baby #2

Ciara nie mogłaby być piękniejszą kobietą w ciąży. Świecąca od stóp do głów gwiazda dała fanom intymne spojrzenie na jej ciążę, pozując prawie nago w serii wspaniałych zdjęć ciążowych! I podczas gdy ona była super skryta na temat swojej drugiej ciąży, kochamy jak ona w końcu umieścić jej uderzenie na FULL display po raz pierwszy!

Ciara, 31 lat, to prawdziwe cele ciążowe! Wyglądając tak nieskazitelnie jak zawsze, piosenkarka pozowała do HarpersBazaar.com w serii wspaniałych zdjęć ciążowych, które pokazały jej masywny tyłek dziecka w najbardziej duszny, ale piękny sposób. Ale jeszcze lepiej, sesji zdjęciowej Ciary towarzyszył uczciwy wywiad, w którym gwiazda tryskała o powitanie dziecka numer dwa i ujawniła, że jest "super podekscytowana tym razem w życiu". Aw!

"Jestem po prostu super podekscytowana tym razem w moim życiu", Ciara wyjaśniła do publikacji. "O mój Boże, widzę mojego syna biegającego naokoło, a wkrótce będą to dwie z tych istot biegających naokoło! Nasze ręce będą pełne nieustannej akcji." Ale Ciara nie jest jedyną osobą, która jest podekscytowana przyjęciem nowonarodzonego syna lub córki z mężem Russellem Wilsonem, 28 lat. Pierwsze dziecko gwiazdy, syn Future Wilburn, 2 lata, jest tak samo podekscytowany powitaniem nowego dodatku.

Ciara i Russell Wilson: Zobaczcie "The Couple's Cutest PDA Moments".

"Przypadkowo podciągnie moją koszulę i będzie jak, "Chcę zobaczyć dziecko", Ciara tryskała. "Witaj, kochanie. Jak się masz, kochanie? Kocham cię, skarbie. Dobra, pogadamy później, kochanie. Pa, pa. Potem pocałuje mnie w brzuch i włoży z powrotem koszulę." Jakie to słodkie? Baby Future jest z poprzedniego związku Ciary z raperem Future, 33 lata. I najwyraźniej ma śpiewające kotlety obojga rodziców!

W rzeczywistości, w czasie kąpieli lubi śpiewać Outkast's "So fresh and so clean clean" - na klucz jego dumna mama dodała. Chociaż Ciara nadal grzecznie odmawia ujawnienia terminu porodu drugiego dziecka, jest otwarta na to, jak bardzo narodziny jej PIERWSZEGO dziecka zmieniły ją na lepsze. Przyszła mama powiedziała, że przyszły Jr. nie tylko nauczył ją prawdziwej siły, ale również zrozumienia jej słabości.

"Kiedy już potrafisz być ze sobą naprawdę szczery, to życie się zmienia", powiedziała. "Masz o wiele więcej współczucia, niż sobie wyobrażasz, jesteś wrażliwy na właściwe rzeczy." Możemy sobie tylko wyobrazić, jak mały Wilson zmieni artystę nawet bardziej! Nie możemy się doczekać, aż poznamy małego słodziutkiego, kiedy przyjedzie!

Powiedz nam, HollywoodLifers - kiedy według ciebie ma być termin Ciara? Masz nadzieję na małego chłopca czy dziewczynkę?