Blog

Kardashian-Jenner Sisters Channel VS Angels In Sexy Lingerie On Halloween

Siostry Kardashian-Jenner naprawdę wyprzedziły siebie w to Halloween! Kendall, Kylie, Kim, Kourtney i Khloe pokazały swoje niesamowite ciała w białej bieliźnie i anielskich skrzydłach, a zdjęcia są ZA DOBRE!

Siostry Kardashian-Jenner właśnie wygrały Halloween! Kendall, Kylie, Kim, Kourtney i Khloe skierowały swojego wewnętrznego anioła Victoria Secret anioła na święto, w którym są znane z tego, że przebyły dodatkową milę. Wszystkie siostry nosiły swój własny typ białej bielizny, pokazując swoje stonowane figury. Założyły nawet białe, pierzaste anielskie skrzydełka, gdy w środę 30 października wyszły w LA na Halloween Bash! ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ!

Nowe matki, Kylie i Khloe wyglądały niesamowicie w swoich anielskich strojach. Khloe, która urodziła się w kwietniu, pokazała swoje ciało po urodzeniu dziecka w dwuczęściowym, białym koronkowym zestawie bielizny. Jej stonowane nogi i dekolt były w całości wystawione, a można powiedzieć, że pracuje na siłowni - miejscu, które ma za zadanie uspokajać umysł. Khloe miała również długie blondynki, faliste zamki.

Tymczasem Kylie, która urodziła się w lutym, spojrzała inaczej niż jej siostry. Nosiła bladoróżowy i beżowy biustonosz ze złotym, ozdobionym klejnotami kostiumem, który zakrywał jej nogi, połowę ciała i ramiona. Miała też zamki na blondynki, ale miała swoje ciemne korzenie. Kylie była ostatnio widziana jako wyraz braku zaufania do swojego post-baby-body podczas odcinka "Keeping Up With The Kardashians". Jednak dość trudno jest ocenić, co do czego nie jest pewna siebie! - To znaczy, spójrzcie na nią!

Kendall w swojej białej bieliźnie, jednoczęściowej, wyglądała podobnie, gdy chodziła na Victoria's Secret Fashion Show. (Nie ma jeszcze potwierdzenia na pokaz w tym roku). Tak czy inaczej, był to moment zatrzymujący pokaz dla supermodelki. Jej długie nogi były na wystawie, ponieważ traktowała chodnik jak swój własny pas startowy, razem z siostrami w holodeku.

Kourtney wyróżniała się bielą, mając inne anielskie skrzydła niż pozostałe siostry. Wyglądało to tak, jakby miała białe, pierzaste kolce wychodzące z jej pleców. Mama trójki wyglądała promiennie w swoim dwuczęściowym zestawie bielizny z pasującym biustem wokół jej odpadków. Opuściła swoje długie, ciemne włosy, pokazując swoją niesamowitą sylwetkę.

Potem była Kim, która, jak wszyscy wiemy, nie ma problemu z popisywaniem się jej krzywiznami. I, nie winimy jej za to! Wyglądała niesamowicie w twojej najbardziej odsłaniającej się bieliźnie z grupy. Wycięła dekolt w skąpych stanikach i malutkich majteczkach. Tak jak Kourtney, jej włosy były długie, ciemne i puchate.

Każda z sióstr nigdy nie wyglądała lepiej, a dowodem na to jest ciężka praca, jaką wkładała w to, by nabrać kształtu walczącego. Między ciałami Kylie i Khloe po urodzeniu dziecka, a Kim, Kourtem i Kendall'em, wygląda na to, że siostry Kardashian-Jenner wzięły na siebie kolejne święto Halloween!