Lifestyle

14 Gwiazdy świętujące na imprezach przed rozpoczęciem programu 2020: Billie Eilish, Gwen Stefani & More

Nie słyszałeś? Grammy są w zasadzie w toku! Imprezy Pre-Grammys są w pełnym rozkwicie, a wszystkie największe i najjaśniejsze gwiazdy zmierzają w kierunku hotspotów. Sprawdźcie niektóre z naszych ulubionych!

Zanim gwiazdy uderzyły w czerwony dywan 26 stycznia na 62. dorocznym rozdaniu nagród Grammy, uderzają w niektóre z uroczych imprez przedmeczowych! Wszyscy, od nominowanych po wschodzące gwiazdy muzyki, prezentują swój najlepszy wygląd. Oczywiście pre-Grammies party to okazja dla artystów do uwolnienia się przed ceremonią rozdania nagród. Co więcej, fani mają okazję przyjrzeć się stylowi ich ulubionej piosenkarki na oczach wszystkich - a obiektywy kamer są na nich!

Jednak jedną z gwiazd, która nie będzie musiała stresować nocy Grammy, jest aktorka Kate Beckinsale. Gwiazda Underworld wystąpiła 23 stycznia na imprezie Spotify Best New Artist w The Lot Studios w Zachodnim Hollywood i wyglądała tak olśniewająco w swoim czarnym kombinezonie. Kate zdecydowała się na połączenie klasyki i współczesności ze swoim zespołem. Dramatyczne tiulowe rękawy jej stroju oferowały odrobinę starego hollywoodzkiego pastiszu do współczesnego kombinezonu. Aktorka dosłownie iskrzyła się od stóp do głów, a jej zespół posiadał opadający dekolt w dół tułowia. Podczas gdy Kate wyglądała tak wspaniale na wieczór zabawy, inni mogli wykorzystać ten wieczór jako okazję do przygotowania się na ekscytujący weekend!

Billie Eilish była oczywiście pod ręką i rozbujała strój neonowy na imprezie Spotify Best New Artist, a także! Wokalistka "Bad Guy" wyglądała fajnie, spokojnie i zebrała się pozując do kilku zdjęć przed wyjazdem na imprezę. Billie idealnie uzupełniła swój neonowy, zielony zespół okularami przeciwsłonecznymi, a jej charakterystyczna fryzura dodała temu samemu kolorowi! Jeśli chodzi o biżuterię, Billie zdecydowała się na dławik i kilka pierścieni na palcach. Billie jest jedną z głównych nominowanych do teleturnieju 26 stycznia. Z sześcioma nominacjami pod jej pasem - w jej pierwszej Grammys! - to na pewno będzie ekscytująca noc dla początkującego artysty, niezależnie od wyniku.

Billie Eilish rozkręca neonowy strój na imprezę Spotify Best New Artist 23 stycznia 2020 [Shutterstock].Jedna muzyczna para, która najprawdopodobniej wykorzysta Grammys jako randkę, jest niczym innym jak Blake Shelton i Gwen Stefani! Duet pozował do kamer na imprezie Warner Music przed Grammys 23 stycznia 2020. Gwen wyglądała niesamowicie w swojej olśniewającej mini sukience, którą połączyła z wysokimi butami. Jej zespół był tak misternie dopracowany w szczegółach i błyszczący koralik; była praktycznie chodzącym dziełem sztuki! Blake zdecydował się na bardziej zrelaksowany wygląd, gdy chodziło o jego strój. Nominowany do nagrody "God's Country" Crooner i Grammy wybrali marynarkę i luźno dopasowaną koszulę z rozpiętymi guzikami. Blake rzucił się na kamery, tak dumny, że Gwen jest u jego boku!

Gwen Stefani i Blake Shelton uczestniczą w imprezie Warner Music, która odbędzie się 23 stycznia 2020 roku [Shutterstock], a gwiazdy mają już za sobą największą muzyczną noc! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jakie stroje będą rockować w niedzielę wieczorem i nie możemy się doczekać wszystkich niespodzianek, które nadejdą wraz z 62 Doroczną Nagrodą Grammy 26 stycznia!