Blog

Miley Cyrus Twerks na byłym chłopaku po tym jak Patrick Schwarzenegger złapał z byłym

Wow, ona naprawdę pociera mu w tym nos! Zaledwie kilka dni po tym, jak Patrick został przyłapany na ucieczce z byłą dziewczyną w Meksyku, Miley oszalał, drażniąc się z powodu dawnego zainteresowania miłością Mike'a Will'a Made It na festiwalu SXSW w Teksasie!

Czy 22-letnia Miley Cyrus próbuje sprawić, by 21-letni Patrick Schwarzenegger był zazdrosny o swój ostatni występ? Wokalistka Wrecking Ball pojawiła się na scenie na inauguracyjnym festiwalu South by Southwest w Austin w Teksasie wraz ze swoim byłym Mike'em Will'em Made It 19 marca - i wykonała swój charakterystyczny ruch twerkingowy na gwiazdę hip-hopu. Nastąpiło to wkrótce po tym, jak Patrick został szpiegowany dostaje krem przeciwsłoneczny pocierany na plecach przez były płomień, Taylor Burns podczas wakacji w Cabo San Lucas, a także w ryzykownym klinczu z tajemniczą brunetką.

Miley Cyrus Twerks Ex Boyfriend: Sprawia, że Patrick Schwarzenegger jest zazdrosny.

Pomimo jej nieszczęść, Miley nie dyskutowała z tłumem o swoim statusie w związku, ale miała do powiedzenia kilka słów do wyboru. "To jest Texas. Nie wiem, jak bardzo jesteście na haju, ale jesteśmy na haju", powiedziała Miley, która podobno zaatakowała swoją publiczność.

Mówi się, że Miley jest "super zdzirowata" na temat zdjęć Patricka, najpierw w romantycznej pozie z brunetką w bikini, znaną tylko jako Natalie, a teraz z byłą dziewczyną Taylor intymnie wcierającą balsam do opalania w jego nagi tors.

if ( typeof window.ndn_script_is_loaded === "undefined" && pmc !== undefined) { window.ndn_script_is_loaded = prawda; pmc.load_script( '//launch.newsinc.com/js/embed.js', '', '_nw2e-js' ); }

Miley Cyrus Partying Wildly At South By Southwest

Ale to nie powstrzymało jej przed umieszczeniem na Instagramie zdjęć pokazujących, że nie brakuje jej jeszcze Patricka. Zamiast tego, Miley wydaje się bawić w burzę podczas SXSW - umieszczając zdjęcie z nią i Mike'm na tylnym siedzeniu samochodu na festiwalu muzycznym, a także wideo z jej twerkingiem w pokoju hotelowym i śmiechem, podczas gdy trzyma tajemniczego zwiniętego papierosa.

W międzyczasie, Patrick został zauważony patrząc w dół w Los Angeles, jak czeka na pokazowe rozmowy z Miley, co może być bardzo interesujące!

Co sądzisz o HollywoodLifers? Czy Miley próbuje sprawić, by Patrick był zazdrosny? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach.

- Jon Boon