Blog

Elisabeth Hasselbeck potwierdza swój wyjazd na żywo na "The View".

Po 10 latach Elżbieta postanowiła opuścić "The View" i podjąć nową pracę w FOX News. Walcząc ze łzami, współgospodarz potwierdził jej odejście 10 lipca w odcinku hitowego talk show.

Elisabeth Hasselbeck, lat 36, pożegnała się z ABC's The View. W jej ostatnim dniu, 10 lipca, współgospodarz otworzył się o swojej decyzji opuszczenia przedstawienia.

Elisabeth zostawiła "The View

Elisabeth, która jest współgospodarzem The View od 10 lat, odchodzi od stołu, w którym obecnie zasiadają Barbara Walters, Joy Behar, Whoopi Goldberg i Sherri Shepherd. Konserwatywny współgospodarz, który zastąpił Lisę Ling w 2003 r., odchodzi od hitowego talk show na rzecz nowej pracy jako gospodarz w FOX & Friends, począwszy od połowy września, według Us Weekly.

Współprowadząca i twórczyni Barbara, która odchodzi na emeryturę w 2014 roku, wygłosiła w TMZ oświadczenie o odejściu Elisabeth: "Mieliśmy 10 wspaniałych lat z Elisabeth, a teraz będzie pływać w nowych wodach. Będzie nam jej brakowało i życzymy jej wszystkiego dobrego."

Koleżanka współprowadząca Joy, która opuszcza przedstawienie we wrze¶niu, 10 lipca tweetowała swoje gratulacje dla Elżbiety: "Gratulacje dla mojego republikańskiego przyjaciela".

Elżbieta i współgospodarze mówią o swoim odejściu

Elżbieta pożegnała się z talk show 10 lipca i opowiedziała o swoim dekadenckim doświadczeniu w The View. Ona powiedziała: "Po pierwsze, jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana potwierdzeniem, że we wrześniu dołączę do zespołu Fox News." Jest wdzięczna za czas spędzony w The View i życzy osobie zajmującej jej miejsce wszystkiego najlepszego.

Ostatnie 10 lat było niezwykłe i z całego serca życzę następnej osobie lub współgospodarzowi, który zasiądzie w tym fotelu, niezwykłych lat.

Jej współtowarzysze złożyli jej szczere wyrazy uznania i mają nadzieję, że będzie to najlepsze dla Elżbiety w przyszłości. Barbara powiedziała jej: "Zawsze wnosiłaś świeży głos do spektaklu. Stałeś przy swoich opiniach, nawet gdy było bardzo gorąco i nie było to łatwe."

Joy powiedziała: "Bardzo doceniam twoją obecność tutaj," a Whoopi powiedziała: "Po prostu myślę, że jesteś kotem miałkiego. Byłeś dla mnie naprawdę dobrym przyjacielem i doceniam cię i obydwie możemy nadal się rozwijać, bo takie jest życie, prawda? Takie jest życie."

Sherri była nieobecna na wystawie, ale Elisabeth przyznała się do swojej drogiej przyjaciółki: "Wiem, że zawsze jesteś ze mną. Jesteś moją siostrą w Chrystusie, moją przyjaciółką na całe życie."

Elisabeth Dołącz do Fox News Team.

Elisabeth będzie współgospodarzem FOX & Friends od połowy września wraz z Stevem Doocy i Brianem Kilmeade. Zastąpi Gretchen Carlson, która w sieci będzie miała swój własny, jednogodzinny, solowy występ w ciągu dnia.

Ekipa FOX News podzieliła się swoim entuzjazmem w sprawie sprowadzenia Elisabeth.

Greta Van Susteren na tweeterze pogratulowała najnowszemu członkowi zespołu: "WITAMY ELISABETH HASSELBECK! DOŁŠCZAJŠC DO FOX NEWS!"

Elisabeth odpowiedziała: "Dziękuję @gretawire! Nie mogę się doczekać, żeby dołączyć do zespołu!"

Życzymy Elżbiecie wszystkiego najlepszego w jej nowej karierze!

Przykro ci, że Elisabeth odeszła, HollywoodLifers? Kto powinien ją zastąpić? Daj nam znać, co myślisz!