Blog

Jason Wu 'W szoku' Michelle Obama znów nosiła suknię inauguracyjną.

Pierwsza dama olśniła naród, wybierając wspaniałą, rubinową suknię na bal prezydencki 2013 Inaugural Ball zaprojektowany przez Jasona Wu - tego samego projektanta, który nosiła na balu 2009! Młody projektant ujawnił, że wciąż jest "w szoku".

Nie da się ukryć, że Pierwsza Dama Michelle Obama jest ikoną mody, a podczas Balu Inauguracyjnego Prezydenta 2013 roku ukradła pokaz we wspaniałej, rubinowej, czerwonej sukni Jasona Wu. Projektantka mody, 30 lat, zaprojektowała również suknię pierwszej damy na Bal Inauguracyjny 2009, ale nawet on był zaskoczony, że jego suknia została wybrana ponownie!

Jason Wu zdobył sławę podczas Balu Inauguracyjnego Prezydenta 2009 roku, kiedy to w wieku zaledwie 26 lat zaprojektował białą suknię Michelle na jedną rękę. Jej odważny wybór umieścił go wtedy na mapie mody - a projektant, który w ciągu ostatnich czterech lat był niezwykle zajęty budowaniem swojej linii, nie spodziewał się nawet, że jego projekt zostanie wybrany ponownie.

"#Inshock!!!" tweetował na 21 stycznia.

Jason Wu mówi o sukni Inauguracyjnej w "Today".

Jason Wu odwiedził wystawę Today 22 stycznia i zastanowił się nad szokiem, który odczuł po tym, jak na balu inauguracyjnym po raz kolejny wybrano jego suknię dla pierwszej damy.

Powiedział, że on i jego drużyna oglądają na żywo strumień piłki, jak reszta narodu, więc kiedy wyszła w jego sukni, był tak samo zaskoczony jak wszyscy. "Byliśmy przyklejeni do ekranu", powiedział Savannah Guthrie. Powiedział, że nie ma pojęcia, że zostanie wybrany agan, ale ciężko pracował nad projektem, aby uosabiać znaczenie pierwszej damy.

"Chodzi o projektowanie dla klientki", powiedział Jason. "Nie myślimy o wszystkim innym, co się z tym wiąże." Dodał, że chce "naprawdę reprezentować ją najlepiej jak potrafię". I dla wszystkich, którzy się zastanawiają, tak, poznał ją! "Jest tak piękna, jak się wydaje w telewizji."

Uważamy, że wyglądała niesamowicie - i ponownie gratulujemy Jasonowi Wu wyróżnienia!

Co sądzisz o sukni Michelle HollywoodLifers? Jesteś zszokowany, że znowu wybrała Jasona Wu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

- Christina Stiehl