Blog

Jon Stewart mówi Robertowi Pattinsonowi: Kick Kristen Stewart to The Curb

W pierwszym występie Roba w "The Daily Show" po skandalu z K-Stewem, wydawał się zdenerwowany, ale uśmiechał się i był uroczy. Zabawny człowiek, Jon Stewart, rozśmieszał nas, wyrażając swoje opinie - uważa, że Rob powinien porzucić Kristen!

Robert Pattinson, w wywiadzie dla The Daily Show 13 sierpnia, przerwał swoje milczenie po raz pierwszy od kiedy świat zobaczył zdjęcia Kristen Stewart zdradzającej Roba z mężem Śnieżką i dyrektorem Huntsmanem. Po tym, jak Jon Stewart w zabawny sposób zaproponował Robowi lody, by wyleczyć jego złamane serce, Rob w końcu się odezwał - ale Jon miał swoje zdanie!

Chociaż wyglądał przystojnie, Rob wydawał się zdenerwowany - wiedział, jakie pytania nadchodzą! Zaraz, Jon postawił kufel Ben & Jerry'ego przed Robem. Rob powiedział, że jest ostrożny i nie je za dużo, bo "Nie chcę rozdzielać mojego spanxu!"

Jon postąpił lekko, ale zapytał go bardziej bezpośrednio o sprawę i o to, jak się czuje. Rob wahał się, w końcu powiedział: "Teraz zabrzmię jak idiota". Moim największym problemem w życiu jest to, że jestem tani. Nie zatrudniłem publicysty. I w każdym niezręcznym wywiadzie, normalnie aktorzy dostają te rzeczy w scenariuszu."

Jak zapewne pamiętasz, Kristen wydała te szczere publiczne przeprosiny zaledwie dzień po tym, jak pojawiły się oszukańcze zdjęcia.

"Głęboko przepraszam za ból i wstyd, który wyrządziłem tym, którzy byli mi bliscy i wszystkim, których to dotknęło", powiedziała. "Ta chwilowa niedyskrecja zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu, osobie, którą kocham i szanuję najbardziej, Rob. Kocham go, kocham go, tak mi przykro."

Jon powiedział Robowi, że kiedy jesteś młoda, rozstanie czuje się jak "koniec świata". Byliśmy w przededniu wywiadu, a Rob odpowiedział, "Jest", do którego publiczność poszła "Awwww!" To było wycięte z przedstawienia.

Gdy jedli swoje Ben & Jerry's, Jon powiedział Robowi, "Rozmawiamy tylko z kilkoma dziewczynami!" A potem histerycznie powiedział: "Chłopcze, już ci lepiej! Kopnij ją do krawężnika!" Rob po prostu się śmiał i uśmiechnął. Cieszymy się, że Rob wyruszył w drogę i nie obraził Kristen na tym publicznym forum!

Byłeś zadowolony z miejsca Roba w The Daily Show, HollywoodLifers?

- Raport Maggie Quigley, napisany przez Dory Larrabee.