Blog

Kenya Moore ujawnia "RHOA" Costar NeNe Leakes zablokował ją na Instagramie wśród ich paskudnego Feud.

Waśń Kenii Moore i NeNe Leakesa wykrwawiła się w świecie mediów społecznościowych, gdy sama królowa wiru właśnie ujawniła, że gwiazda OG 'RHOA' zablokowała ją na Instagramie!

Strona nie ładuje się... naprawdę. Kenya Moore, 49 lat, wylała tonę pysznej herbaty, kiedy ujawniła, że jej wróg, 52 lata NeNe Leakes, zablokował ją na Instagram. Matka jednej osoby mówiła o tym w poczcie IG podzielonej w piątek, 24 stycznia, która była częścią zdjęcia z balu Forever Relevant, który gościła podczas swojego debiutanckiego sezonu w 2013 roku. Inne na zdjęciu, które zawierało kilka byłych i obecnych członków obsady RHOA przebranych za ikony, jak Tina Turner, 80, i Grace Jones, 71, poza Kenią i NeNe były Cynthia Bailey, 52, Kandi Burruss, 43, Phaedra Parks, 46, i Porsha Williams, 38. "#FBF kto pamięta piłkę #ForeverRelevant?", Kenia napisała przed dodaniem, "#RHOA nie mogła oznaczyć "wszyscy" bc jest zablokowana bez cienia." Wszystkie panie na zdjęciu były oznaczone... minus jeden i jedyny NeNe!

Nie powinno dziwić, że właściciel Swagg Boutique zablokował Kenię, zważywszy na to, jak okrutna stała się ostatnio ich waśń. Fani w końcu zobaczyli masywną bijatykę w obsadzie, którą Bravo dokuczało im przed premierą sezonu 12 w niedzielę, 12 stycznia, - i nie było to nic innego, jak czyste szaleństwo. Dwie kobiety prawie przyszły do ciosów wśród innych walczących o niezliczoną ilość tematów, które skupiały się na tym, kim był "wąż", który rzekomo potajemnie nagrał Cynthię trzaskającą NeNe w prywatnej rozmowie.

Kenya przyszła na występ NeNe'a po odcinku wyemitowanym przez tweetera: "Czy ona ma lustro? Na jej szóstym nosie zawsze przychodzi po ładne dziewczyny w programie." 55-letnia Wendy Williams, która zadośćuczyniła matce dwojga w 2019, po ich wieloletniej kłótni, broniła swojej koleżanki w talk show, mówiąc: "Po pierwsze, myślę, że NeNe wygląda świetnie, OK! I, to nigdy nie jest przeczytana Kenia, jeśli osoba, którą próbujesz przeczytać, jest już odsłonięta."

Ciągła kłótnia w programie mogła zebrać swoje żniwo na gwiazdę OG. "NeNe naprawdę poważnie zastanawia się nad tym, czy nie będzie robić kolejnego sezonu Housewives", powiedziała osoba z HollywoodLife w niedzielę, 19 stycznia. "Przedstawienie jest dla niej teraz prawdziwą pracą i nie kocha go tak jak dawniej."