Blog

Justin Bieber Braves Pouring Rain to Perform His Hits On The 'Today' Show - Watch

Tak, tak, tak! Justin Bieber właśnie zburzył dom na placu 'Today' Show 10 września - nawet w ulewnym deszczu! Kliknij w środku, aby zobaczyć więcej ekskluzywnych szczegółów!

Justin Bieber, 21 lat, wrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. Wokalista "What Do You Mean" dokonał niesamowitego powrotu na scenę Today Show, gdzie wykonał garść swoich piosenek. Jego fani muszą być bardzo szczęśliwi, że widzą go z powrotem na scenie! Aby dowiedzieć się więcej o Justinie Bieberze, wybierz się na iTunes i pobierz najnowszy podcast HollywoodLife za darmo!

Występ Biebsa był wszystkim, na co liczyliśmy, a nawet więcej! Tłum odważył się na wielką burzę deszczową, aby być tam na jego darmowym koncercie, a on naprawdę dostarczył go do oddanych Beliebersów, rozpoczynając swoje stare piosenki "As Long As You Love Me" i "Baby", na występy, które nie ukazały się w telewizji, ale naprawdę podekscytowały fanów. I wchodził z nimi w interakcję jak szalony w przerwach między reklamami!

Ostatecznie, my, widzowie oglądający w telewizji, zobaczyli Justina na scenie, a on absolutnie zabił go swoją ostatnią wersją "Co masz na myśli?". Ta piosenka - którą można tu kupić - staje się coraz lepsza za każdym razem, gdy ją słyszymy! I możemy po prostu podkreślić, jak niesamowite są ruchy taneczne Justina - nawet na tej śliskiej powierzchni! Śpiewał też "Where Are U Now", swój przebój ze Skrillexem i Diplo, które przez całe lato były własnością stacji radiowych. W końcu zamknął sprawy kolejnym rzuceniem, "Boyfriend." Niesamowite!

Oh, i nie możemy zapomnieć o tym, że Justin również popisywał się trochę innym wyglądem podczas koncertu - całkowicie rozjaśnił swoje włosy na blond! Im dłużej widzieliśmy go ostatnio jak kołysze się, tym bardziej 21-latek nosił kapelusz na występ, ale aparaty fotograficzne całkowicie podglądały go za kulisami i absolutnie nie można było przegapić platynowej kolorystyki.

Teraz, kiedy widzieliśmy JEDEN występ Justina (wystąpił też "What Do You Mean?" w VMA i na talk show Jimmy'ego Fallona), jesteśmy bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek jego nowym albumem i nie musimy długo czekać! Niedawno wokalista ujawnił, że opuści płytę 13 listopada - chłopaki, to tylko dwa miesiące!

Co myślałeś o występie Justina, HollywoodLifers? Komentarz poniżej!

- Lauren CoxFollow @Iaurencox