Blog

Shakira, 42 lata, Spotted With Hunky BF Gerard Pique, 32 lata, As She Preps For Super Bowl Show With J.Lo.

Shakira i jej wieloletni BF Gerard Pique zostali zauważeni, gdy spędzali wakacje z dziećmi Milan, 6 lat, i Sasha, 4 lata! Zawodowiec piłki nożnej pokazał również swoją stonowaną sylwetkę, gdy wybrał się na kąpiel w oceanie Miami.

Shakira, 44 lata, i Gerard Pique, 32 lata, delektują się wakacyjnym czasem! Oszałamiająca para została zauważona na Miami Beach na 24 grudnia wraz z ich uroczymi dziećmi Mediolan, 6, i Sasha, 4, w Wigilię. Kolumbijska supergwiazda była w pełni zrelaksowana, kiedy widziała, jak rzuca swoje trampki Nike, by chodzić boso po piasku i pokazywać swoją karnację bez makijażu. Shakira zachowała resztę swojego wyglądu w swobodnej atmosferze, kołysząc przyciętymi legginsami, białą kurtką z wiatrówką i czapką z daszkiem Adidas, wrzucając swoje podświetlone zamki do praktycznego kucyka. Wokalistka ma również trochę fitness w, biorąc gorący różowy rower na spin wokół wspaniałego nad oceanem.

Jej urodzony w Hiszpanii chłopak, który jest zawodowym piłkarzem FC Barcelona, z pewnością cieszył się czasem spędzonym na słońcu, ponieważ zdecydował się na kąpiel w oceanie. Zapominając o swoich kąpielówkach w domu, Gerard rozebrał się do swoich ciemnoszarych bokserów Dolce & Gabanna, popisując się swoją niesamowicie stonowaną sylwetką. Z jego sześciopakiem abs i zgrabnymi ramionami na pełnej wystawie, Gerard wyglądał absolutnie niesamowicie, gdy zagłębiał się w wodę z ich dwoma synami! Później widziano go, jak rzucał na swoją białą koszulkę i poty, gdy dzielił intymną chwilę z Shakirą, z którą spotyka się od 2010 roku. Widziano, jak Gerard delikatnie głaskał jej twarz, gdy prowadzili rozmowę i wyglądał na zakochanego, gdy rozmawiali.

Ich dwójka dzieci pozornie nieźle się bawiła, gdy chlapały i wygłupiały się w wodzie. Nie mogliśmy się pogodzić z tym, jak bardzo Mediolan, z przecięciem słodkiej miski, wyglądał jak jego przystojny tata. Później rodzina - mieszkająca w Miami - wskoczyła na rowerach na przejażdżkę po plaży!

"Staramy się robić, co w naszej mocy", Shakira przyznała w 2017 roku o swoim życiu rodzinnym do magazynu HELLO! "Jest dużo miłości, to podstawa każdej rodziny. Musisz o nią dbać i poświęcać jej czas. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Reszta jest drugorzędna."

Wygląda na to, że para cieszy się wolnym czasem z nieco ponad czterotygodniową przerwą, aż Shakira będzie współprzewodniczyć pokazowi Super Bowl z Jennifer Lopez, 50 lat, 2 lutego w Miami! "Jestem zaszczycona, że mogę wziąć udział w jednej z największych scen na świecie w towarzystwie innej artystki reprezentującej Latynosów i Latynoski z USA i całego świata - a na dodatek w moje urodziny!" Shakira powiedziała 2 listopada, wspominając o swoich nadchodzących 43. urodzinach. "To jest prawdziwe amerykańskie marzenie i mamy zamiar dać pokaz życia!" Te dwie kobiety bez wątpienia będą miały intensywny program prób w nowym roku, a my nie możemy się doczekać, aż zobaczymy przedstawienie, które założą!