Blog

Meghan Markle buszuje, że książę Harry jest "najlepszym ojcem" podczas wizyty charytatywnej w Afryce.

Na początku swojej podróży po Afryce, Meghan Markle nie mogła powstrzymać swojej miłości do księcia Harry'ego. Księżna Sussex nazwała go swoją "siłą" i powiedziała, że jest najlepszym ojcem dla dziecka Archie.

Meghan Markle, lat 38, i książę Harry, lat 25, wyruszyli w poniedziałek na 10-dniową wycieczkę po Afryce, a już para znajduje rzeczy o sobie. Królowie wzięli udział w zajęciach grupowych na południowoafrykańskiej plaży we wtorek, 24 września, wraz z organizacją Waves for Change (organizacją, która wspiera lokalnych mentorów surfingu w świadczeniu usług w zakresie zdrowia psychicznego dla młodych ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, według PEOPLE). Podczas sesji "power hand", Meghan i Harry zostali poinstruowani, aby zidentyfikować siłę i pomedytować na jej temat. Jeden z trenerów zasugerował Megan, że jej siłą jest taniec, ponieważ pokazała swoje płynne ruchy podczas wypadu do Nyangi dzień wcześniej. "Śmiała się i powiedziała, 'nie to', powiedział Ash Heese, menedżer Waves for Change.

"Powiedziała, że rodzicielstwo jest nową siłą, której ona i Harry uczą się", powiedział urzędnik, na osobę. "Ona powiedziała, "On jest najlepszym tatą," a [Harry] powiedział, "Nie, ona jest najlepszą mamą." Nie trzeba dodawać, że dziecko Archie, 4 miesiące, ma najlepszych rodziców. Mieszkańcy RPA mogą zobaczyć, że dziś wieczorem (wtorek) Meghan i Harry przywieźli ze sobą swoje noworodki na tę wycieczkę. Wielu spekuluje, według CNN, że Archie zadebiutuje w RPA podczas dzisiejszego wieczornego przyjęcia młodzieży w rezydencji brytyjskiego Wysokiego Komisarza. To bezpieczne miejsce, w którym można by kontrolować tłumy, a na wypadek, gdyby Archie został przytłoczony, jest tam mnóstwo wyjść.

Jeśli Archie nie pojawi się na tym przyjęciu, niektórzy myślą, że pojawi się na spotkaniu z arcybiskupem Desmondem Tutu w środę (25 września) rano. Technicznie rzecz biorąc, mieszkańcy RPA po raz pierwszy zetknęli się z dzieckiem Archie'ego, gdy 23 września przybyli królowie. Gdy Meghan odpłynęła z samolotu, chwyciła syna w ramiona. Archie miał na sobie biały, dziany kapelusz z pomponem na wierzchu. Kapelusz ten, nuty LUDZKIE, był bardzo podobny do tego samego kapelusza, który księżna Diana założyła na Harry'ego podczas wizyty w Szkocji w styczniu 1985 roku.

Harry i Meghan będą w Afryce do 2 października, jak podaje Harper's Bazaar. Książę Harry będzie występował solo w Malawi i Angoli, a także odbędzie "krótką wizytę roboczą" w Botswanie. W międzyczasie Meghan ma się spotkać z liderkami i naukowcami jako Patrol Stowarzyszenia Uniwersytetów Commonwealthu. Przez cały czas trwania podróży będą one zwiększać "świadomość pozytywnego partnerstwa z Wielką Brytanią przed przyszłorocznym szczytem inwestycyjnym w Afryce". Podniosą też świadomość tego, jak bardzo kochają się jako rodzice.