Blog

Britney Spears Kisses BF Sam Asghari & Thrusts Her Hips In Sexy Throwback Video Yoga

Britney Spears pokazuje swoją niesamowitą elastyczność, a także miłość do BF Sama Asghari, w skwierczącym wideo jogi.

Jesteśmy świadkami fitness Britney Spears. Pokazuje ona, jak niesamowicie elastyczna jest w filmie, który piosenkarka zamieściła 30 stycznia. Olbrzymia choinka w tle jej salonu to martwy dar, że nie było prądu, wraz z jej podpisem: "Kiedy moja choinka była jeszcze w górze... lol ... oh jak ja za nią tęsknię !!!!! Mam nadzieję, że będziecie mieli wspaniały dzień... Boże błogosław!" Film zaczyna się od Brit na kolanach, zginając się do tyłu i pchając biodra do przodu. Kochający chłopak Sam Asghari wygina się w dół i daje jej najsłodsze pocałunki w usta, chwytając za tył głowy, zanim wyjdzie z kadru.

W przyśpieszonym filmie, Britney naprawdę zaczyna działać. 38-latka robi serię zakrętów na plecach, nawet kończąc na palcach u nóg, a następnie schyla się na plecy, aby podnieść nogi, a następnie przechodzi do górnych partii bioder. Potem naprawdę udowadnia, że ma tak dużą siłę równowagi, ponieważ wykonuje stania na głowie, które obejmują również zginanie nóg do tyłu. To jakaś poważna siła rdzenia! Twardy jak skała abs Britney jest widoczny dzięki jej żółtemu sportowemu biustonoszowi i czarnym spodniom do jogi.

Britney uwielbia dzielić się filmami o tym, jak niesamowicie pasuje, zwłaszcza podczas uprawiania jogi. Zaczęła od 2020 roku, publikując na swoim podwórku film 2 stycznia, nosząc fioletowe bikini podczas przechodzenia przez Chaturanga i inne ruchy. Brytyjka podzieliła się kolejnym filmem z jogą podczas wakacji na Hawajach 12 stycznia. Tym razem była w turkusowym bikini i powiedziała fanom w podpisie: "Kolejny dzień na jogę... konsekwencja jest kluczem". Ze mną to jest jak modlitwa."

Fani Brytyjczyków oszaleli na punkcie tego filmu. Użytkownik Katiemaccourt nazwał ją "Fitney the Queen? ❤️," podczas gdy Mikeytbh był pod wrażeniem wszystkiego na nagraniu, komentując, "QUEEN OF POP, YOGA, AND CHRISTMAS TREES!" Po tym jak zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych w burzliwym czasie w 2019 roku, fan ok.naeem powiedział jej, "kochamy mieć Britney post bardziej regularnie! trzymaj się, kochamy cię :)," podczas gdy exante.man napisał, że "Britney nie jest tylko królową popu". Ale Królową Fitness!"