Blog

Jessica Biel wyznaje "Ponadczasową" miłość do Justina Timberlake'a 2 miesiące po skandalu PDA

Pośród ich wzlotów i upadków, Jessica Biel nie ma nic poza miłością do męża, Justina Timberlake'a. Wysłała najsłodszy hołd swojej "ponadczasowej" miłości, by uczcić jego 39-te urodziny.

Miłość Jessici Biel do męża, Justina Timberlake'a, jest wieczna. Aktorka Sinner, 37 lat, wysłała słodki hołd Justinowi na Instagram, aby uczcić jego 39. urodziny, pisząc: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najbardziej ponadczasowego człowieka, jakiego znam. Dorastasz w jakiś sposób, nie starzejąc się. Kochamy cię tak bardzo ❤️?????." Napisowi towarzyszyła seria zdjęć ukazujących Jessicę i Justina w chwilach miłości: całowanie się na studiach, trzymanie rąk za kulisami na pokazie i chodzenie z rękami owiniętymi wokół siebie. Jedno szczególnie urocze ujęcie pokazuje ich w przebraniu bohaterów filmu Lego Batman w Halloween, bez wątpienia na prośbę ich czteroletniego syna, Silasa Timberlake'a.

Urodziny Justina wypadają dwa miesiące po tym, jak został przyłapany na trzymaniu się za ręce swojej współ-gwiazdy Palmera, Alishy Wainwright, 30 lat, w Nowym Orleanie. Justin publicznie przeprosił zarówno Jessicę, jak i Silasa po tym incydencie, pisząc na Instagramie: "Kilka tygodni temu pokazałem silny upływ czasu - ale niech będzie jasne - nic się nie stało między mną a moim kostiumem... To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi". Jego przeprosiny zostały przyjęte, jasne, a para odeszła od skandalu. Jako źródło bliskie Justinowi i Jessice powiedzieli HollywoodLife EXCLUSIVELY w grudniu, ciężko pracowali nad tym, aby ich małżeństwo było silniejsze niż kiedykolwiek!

"Justin robi swoje, aby pokazać Jessice, że naprawdę czuje się źle z tym całym opadem z kilku tygodni temu i wszystko, co się stało", powiedział źródło. Spędzenie wakacji w centrum uwagi z synem z pewnością pomogło. Ogólnie rzecz biorąc, nie mogli się doczekać, aby "skupić się na nowym rozdziale w 2020 roku".

Jessica i Justin byli ostatnio widziani razem przy kolacji w Los Angeles na początku tego miesiąca. Trzymali się nisko i ubierali się swobodnie podczas randki. Co ważniejsze, wyglądali na tak szczęśliwych, że rozmawiali i trzymali się za ręce.